700 دانش‌آموز از نمایشگاه دائمی توانمندی‌های صنعت استان کرمانشاه بازدید کردند

به گزارش خبرگزاری ایچنا؛ جمعی از دانش‌آموز پایه متوسطه مدرسه نمونه هاجر ناحیه 3 به همراه جمعی از مسؤولان مدرسه، پیش از ظهر امروز از نمایشگاه توانمندی‌های دائمی صنعت استان کرمانشاه دیدن کردند.

شکری، رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه در حاشیه این بازدیدها در گفت‌وگو با خبرنگار فارس،  هدف از برپایی این نمایشگاه را معرفی توانمندی‌های استان به عموم مردم دانست و گفت: خانه صنعت، معدن و تجارت استان از شروع سال تحصیلی از آموزش و پرورش خواست که بخش‌های مختلف مدارس استان برای آشنایی بیشتر با صنعت، کارآفرینی و محصولات استان از این نمایشگاه بازدید کنند.

مرزی، دبیرکل اجرایی خانه صنعت، معدن و تجارت استان نیز در ادامه این بازدیدها در مورد کارآفرینی و استفاده از محصولات استان مطالبی را برای دانش‌آموزان مطرح و اهمیت استفاده از محصولات استان را بیان کرد و به دانش‌آموزان این خبر را داد که به سه نفر که بهترین گزارش را در خصوص استفاده از محصولات استان ارائه دهد و از طرف مدرسه انتخاب شوند جوایزی از سوی این خانه داده شود.

مرزی با بیان اینکه تاکنون بیش از 700 دانش‌آموز از این نمایشگاه بازدید کرده‌اند، تصریح کرد: نمایشگاه دائمی توانمندی‌های صنعت استان در محل ساختمان کسب، کار و فناوری شرکت شهرک‌ها برپاست./

 

منبع: فارس

همچنین ببینید

غرق شدن کودک زنجانی در رودخانه گوران

به گزارش خبرگزاری ایچنا؛ فرمانده انتظامی شهرستان خدابنده از غرق شدن کودک 10 ساله در …