خبــــرگـزاری کـــودک و نــوجـــوان ایــران

  • امروز : جمعه - ۸ مهر - ۱۴۰۱
  • برابر با : Friday - 30 September - 2022
3
ایچنا گزارش می دهد؛

فستیوال بازی “فرزندان خورشید” در بابل برگزار شد

  • 01 دی 1400 - 11:44
فستیوال بازی “فرزندان خورشید” در بابل برگزار شد
مدیر موسسه فرزندان خورشید با تسلیت شهادت حضرت فاطمه زهرا(س)، اظهار کرد: فستیوال های مختلفی در سطح کشور به مناسبتهای خاصی برگزار می شود که از جمله می توان به دوره بین المللی فستیوال بازی کودکان با اخذ مجوز از سازمان فستیوال بازی کودکان اشاره کرد.

به گزارش خبرگزاری ایچنا؛مرضیه نظری  با بیان اینکه این فستیوال هر سه ماه یکبار با حضور ۲۵۰ نفر در زمان قبل کرونا برگزار می شد ادامه داد: شرط برگزاری این فستیوال وجود مکان وسیع با کف امن است.

وی با اشاره به اینکه بازی یک داروحانه کامل سنتی و صنعتی برای بالندگی و رشد کودکان هست  تصریح کرد:  امسال با توجه به شرایط موجود با رعایت کامل پروتکل اجتماعی در مجتمع ورزشی فرهنگی بهار با حضور ۵۰ کودک برگزار شد.

این مسئول هدف از برگزاری این فستیوال را آشنایی کودکان با آداب و رسوم و فرهنگ اصیل ایرانی برشمرد.

نظری خاطر نشان کرد: این فستیوال شامل بازیهایی است که به رشد شناختی،عاطفی و هیجانی کودک کمک می کند.

وی ادامه داد: با اجرا این فستیوال تلاش می کنیم فرهنگ سنتی ایرانی بخصوص فرهنگ غنی مازندرانی را به کودکان خود در محیط شاد و پرانرژی و خاطره انگیز انتقال دهیم.

مدیر موسسه فرزندان خورشید، تصریح کرد: موسسه فرزندان خورشید در سال ۷۳ در حوزه کودکان بخصوص برای کودکانی که دارای نیازهای ویژه هستند تاسیس شد.

نظری از کسب رتبه نخست ملی این مرکز از نظر کیفیت خدمات از سال تاسیس تاکنون خبر داد و خاطرنشان کرد: این مرکز همچنین به مدت سه سال  موفق به کسب برند کشوری و بین المللی در خصوص ارائه خدمات بهینه به مشتریان شد

این استاد دانشگاه افزود: مجتمع فرزندان خورشید یک مجتمع تخصصی درمانی در زمینه توان بخشی وروان شناسی کاملا تخصصی در سطح شمال کشور است.

وی با بیان اینکه همه درمانگران این مجتمع بطور تخصصی در حوزه کودک،نوجوان وجوان فعالیت دارند عنوان کرد: میزبان وبینارها و کارگاههای ملی و همچنین مجری ومدرس کارگاههای ملی  بودم.

نظری گفت: همه مدرسین گروههای توانبخشی مثل کاردرمانی،گفتاردرمانی و روانشناسی که خواستار تمدید مجوز فعالیت خود هستند باید از طریق سامانه آموزش مداوم مجتمع فرزندان خورشید اقدام کنند.

مدیر مجتمع فرزندان خورشید از تالیف بیش از ۱۸ کتاب و پکیج آموزشی این مرکز خبر داد و تصریح کرد: این مجتمع کودکان را از صفر تولد تا دوران نوجوانی و جوانی تحت پوشش دارد.

بنیانگذار باشگاه مغز در ایران گفت: در این مجتمع در کنار فعالیت کودکان در زمینه توانمندی رشد مغز کودکان در راستای افزایش ظرفیت وپتانسیل خدادادی بچه ها آموزش داده می شود.

  • منبع : ایسنا

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.

خبرگزاری کودک و نوجوان

آرشیو مطالب