خبــــرگـزاری کـــودک و نــوجـــوان ایــران

  • امروز : جمعه - ۸ مهر - ۱۴۰۱
  • برابر با : Friday - 30 September - 2022
4
ایچنا گزارش می دهد؛

معرفی برگزیدگان جشنواره قصه‌گویی در شب یلدا

  • 29 آذر 1400 - 19:17
معرفی برگزیدگان جشنواره قصه‌گویی در شب یلدا
برگزیدگان بیست‌وسومین جشنواره «بین‌المللی قصه‌گویی» همزمان با شب یلدا معرفی می‌شوند.

به گزارش خبرگزاری ایچنا، مراسم پایانی این دوره از جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان روز سه‌شنبه ۳۰ آذر از ساعت ۱۵ تا ۱۷ به صورت حضوری برای قصه‌گویان در مرکز آفرینش‌های فرهنگی‌هنری برگزار می‌شود و به شکل مجازی برای مخاطبان پخش می‌شود.

مهدی علی‌اکبرزاده مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، محمود مروج و محمد گودرزی‌دهریزی رییس و دبیر بیست‌وسومین دوره جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، داوران و منتقدان بخش‌های مختلف مهمانان آیین پایانی این جشنواره هستند.

همچنین در مراسم اختتامیه اولین کتاب جُستارنویسی مربیان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با نام «قصه‌جو» که به کوشش معاونت فرهنگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گردآوری شده است، پوستر و فراخوان بیست و چهارمین دوره جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی رونمایی می‌شود.

این جشنواره از ۲۵ آذر کار خود را آغاز کرد و قصه‌گویان در سه بخش «بین‌الملل»، «آیینی‌سنتی» و «ملی» با یکدیگر به رقابت پرداختند.

همچنین روز اول جشنواره ورکشاپی از سوی آنتونیو روچا قصه‌گوی برزیلی برگزار شد و تا ۲۹ آذر پس از پایان اجرای قصه‌گویان جلسه‌های نقد و بررسی قصه‌ها با حضور منتقدان هر بخش دایر بود.

این رویداد از صفحه رسمی کانون در اینستاگرام به نشانی www.instagram.com/kanoonparvaresh و آپارات کانون به نشانی www.aparat.com/Kanoonparvaresh/live، پرتال کانون به نشانی kpf.ir و سایت خبری کانون به نشانی www.kanoonnews.ir نمایش داده می‌شود.

  • منبع : ایسنا

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.

خبرگزاری کودک و نوجوان

آرشیو مطالب