خبــــرگـزاری کـــودک و نــوجـــوان ایــران

  • امروز : شنبه - ۸ بهمن - ۱۴۰۱
  • برابر با : Saturday - 28 January - 2023
3
ایچنا گزارش می دهد؛

اجرای پویش «یلدانه۴» برای حمایت از کودکان و خانواده های نیازمند

  • 29 آذر 1400 - 19:00
اجرای پویش «یلدانه۴» برای حمایت از کودکان و خانواده های نیازمند
سرپرست سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر، از اجرای پویش «یلدانه ۱۴۰۰» با هدف حمایت و همراهی با خانواده های نیازمند و کودکان بی سرپرست خبر داد.

به گزارش خبرگزاری ایچنا، وحید سلیمی گفت: پاسداشت سنت ها و رسوم کهن یکی از راه های انتقال فرهنگ است، اگر این رسوم با مفاهیم اکرام به همنوع آمیخته باشد الگوی مناسبی برای آیندگان خواهد بود.

سلیمی در توضیح این پویش افزود: در پویش یلدانه امسال برنامه هایی نظیر همنشینی با عزیزانمان در مراکز نگهداری سالمندان، معلولان و جانبازان، کودکان بی سرپرست، گرم خانه ها، پایگاه های امداد و نجات، اورژانس، ایستگاههای آتش نشانی و همچنین حضور در مراکز درمانی و تجلیل از کادر درمان و خانواده های شهدای سلامت در دستور کار خواهد بود.

سلیمی بیان کرد: خانواده هایی هستند که به دلیل مشکلات مالی قادر به تامین لباس گرم و مایحتاج زندگی نیستند، داوطلبان هلال احمر در تلاشند تا امسال با اهدای بسته های معیشتی شب یلدای هموطنانمان را رنگین کنند.

سرپرست سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر در پایان گفت: این پویش برای چهارمین سال است که از سوی سازمان داوطلبان هلال احمر برگزار می شود، در پویش «یلدانه ۳» خیرین و داوطلبان این جمعیت حدود ۳ میلیارد تومان مشارکت داشتند.

  • منبع : مهر

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.

خبرگزاری کودک و نوجوان

آرشیو مطالب