خبــــرگـزاری کـــودک و نــوجـــوان ایــران

  • امروز : شنبه - ۸ بهمن - ۱۴۰۱
  • برابر با : Saturday - 28 January - 2023
1
ایچنا گزارش می دهد؛

رژیم صهیونیستی رسماً مجوز اعدام میدانی فلسطینیان را صادر کرد

  • 29 آذر 1400 - 18:51
رژیم صهیونیستی رسماً مجوز اعدام میدانی فلسطینیان را صادر کرد
ارتش رژیم صهیونیستی در جدیدترین دستورالعمل خود برای عناصر نظامی این رژیم رسماً مجوز اعدام میدانی فلسطینیان را صادر کرده است.

به گزارش خبرگزاری ایچنا؛ ارتش رژیم صهیونیستی در جدیدترین تصمیم خصمانه خود در اراضی اشغالی، دستورالعمل جدیدی در رابطه با تیراندازی نظامیانش به سمت فلسطینیان صادر کرده است.

بر اساس این گزارش، طبق دستورالعمل جدید، نظامیان صهیونیست اجازه دارند به سمت فلسطینیانی که اقدام به پرتاب سنگ و کوکتل مولوتف می‌کنند، تیراندازی کنند؛ حتی اگر دیگر چیزی در دست نداشته باشند و از پرتاب سنگ هم دست کشیده باشند.

این بر خلاف دستورالعمل‌های قبلی است که در آن تاکید شده بود که فقط به سمت فلسطینیانی تیراندازی شود که سنگ یا کوکتل مولوتف در دست دارند و هنوز آن را به سمت نظامیان صهیونیست پرتاب نکرده‌اند.

بر اساس این دستورالعمل، از این پس نظامیان صهیونیست اجازه دارند به سمت فلسطینیان حتی پس از عقب‌نشینی هم تیراندازی کنند. البته پیشتر نیز نظامیان صهیونیست بارها به سمت فلسطینیانی که در حال عقب‌نشینی و فرار بودند و خطری هم برای آنها نداشتند، تیراندازی می‌کردند اما دستورالعمل رسمی در این زمینه وجود نداشت.

نظامیان صهیونیست تاکنون بارها بدون اینکه خطری از سوی فلسطینیان متوجه آنها باشد، اقدام به تیراندازی به سمت آن‌ها کرده‌اند و در جریان این اقدام، شمار زیادی از فلسطینیان از جمله زنان و کودکان، شهید و یا زخمی شده‌اند.

بر اساس آنچه که گفته شد، صهیونیست‌ها پیشتر نیز فلسطینیان را بدون هیچ‌گونه توجیهی به شهادت می‌رساندند اما دستورالعمل جدید به مثابه صدور رسمی مجوز اعدام میدانی فلسطینیان در اراضی اشغالی محسوب می‌شود.

  • منبع : مهر

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.

خبرگزاری کودک و نوجوان

آرشیو مطالب