خبــــرگـزاری کـــودک و نــوجـــوان ایــران

  • امروز : جمعه - ۸ مهر - ۱۴۰۱
  • برابر با : Friday - 30 September - 2022
3
ایچنا گزارش می دهد؛

درخشش کودکان همدانی در مسابقه بین المللی رومانی

  • 28 آذر 1400 - 23:06
درخشش کودکان همدانی در مسابقه بین المللی رومانی
در مراسمی از دو عضو هنرمند مرکز فرهنگی هنری شیرین سو که مدال طلای مسابقه بین المللی نقاشی رومانی را کسب کردند تجلیل شد.

به گزارش خبرگزاری ایچنا، مدیرکل کانون فکری و پرورشی کودکان و نوجوانان همدان در این آیین گفت: کودکان هنرمند ایرانی سفیران اصلی ایران در جهان خواهند بود و این نوید خوبی برای آینده هر کشوری است.

بهناز ضرابی زاده افزود: دو عضو هنرمند مرکز فرهنگی هنری شیرین سو خانم‌ها حدیثه عالمی ۱۰ ساله و فرشته عبدی ۱۲ ساله مدال طلای مسابقه بین المللی نقاشی رومانی را کسب کردند.

وی تأکید کرد: کانون جزو نهادها و سازمان هایی است که وظیفه و اهداف و ماموریتش ایجاد امکانات لازم برای رشد پرورش فکری و ذوقی کودکان و نوجوانان و کمک به شکوفایی استعداد و بروز خلاقیت است.

ضرابی زاده تصریح کرد: در این مسابقه کمیا پوررمضانی ۹ ساله از خوزستان، آنیتا جافری ۷ ساله از استان لرستان، فرشته عبدی ۱۲ ساله و حدیث عالمی ۱۰ ساله هردو از شیرین استان همدان، الناز خدابخشی ۱۰ ساله از اصفهان، نگین یارعلی ۱۴ ساله از اصفهان، نیکو جنتی ۱۲ ساله از ملک شهر استان اصفهان، ستایش نصوحی ۱۱ ساله از اصفهان، نیرو انا روستایی ۱۰ ساله از خوزستان و بیتا جدی از کانون انگوت استان اردبیل از مسابقه بین المللی رومانی نشان طلا و دیپلم افتخار دریافت کردند.

وی گفت: کودکان ایرانی یکی از با استعدادتان کودکان دنیا هستند و سرمایه گذاری روی آنها هزینه نیست بلکه متضمن آینده‌ای پویا برای ایران است.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان همدان افزود: فرشته عبدی و حدیثه عالمی برگزیده ویژه این مسابقات در استان همدان بودند.

  • منبع : صداوسیما

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.

خبرگزاری کودک و نوجوان

آرشیو مطالب