36هزار شهید دانش آموز بصیرانه خود را فدای ولایت و انقلاب کردند

به گزارش خبرگزاری ایچنا1؛ حجت الاسلام حسن امیر نژاد با تبریک هفته بسیج دانش آموزی و مصادف شدن آن با لیله المبیت، اظهار داشت: حضرت علی(ع) بنیانگذار دفاع از ولایت و فداکاری و از خودگذشتگی برای ولایت بود و شهدای ما درس ایثار و شهادت در راه ولایت را از او آموخته اند.

   وی با بیان اینکه علی(ع) با خوابیدن در بستر پیامبر(ص) و فراهم سازی مقدمات فرار او از دست مشرکان به ما فهماند که در راه حفظ راه، هدف و وجود ولایت باید به هر نحو ممکن حتی نثار جان وارد میدان عمل شد و این دانش آموزان شهید به تاسی از ایشان، جان خود را در راه حقیقت، ولایت، دفاع از مظلومان و مبارزه با استکبار، فدا کردند.

   مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه میانه از روز 13 آبان به عنوان بهترین و شیرینترین ایام یاد کرد و گفت: در این روز بزرگ، پوزه استکبار به خاک مالیده شده و ابهت پوشالی او از بین رفته است و باید این پیروزی بزرگ را جشن گرفت.

   حجت الاسلام امیرنژاد بر لزوم استمرار راه شهدا تاکید کرد و افزود: آن ها با بصیرت در راه حق و حقیقت گام نهادند و به مقصودشان نایل شدند و امروز وظیفه ماست که رهروان واقعی آرمانها و اهداف متعالی آنان باشیم.

   آیین گرامیداشت سالروز شهادت شهید محمدحسین فهمیده، روز نوجوان و هفته بسیج دانش آموزی در حسینیه امام خمینی(ره) سپاه میانه برگزار شد./

منبع: خبرگزاری بسیج

همچنین ببینید

غرق شدن کودک زنجانی در رودخانه گوران

به گزارش خبرگزاری ایچنا؛ فرمانده انتظامی شهرستان خدابنده از غرق شدن کودک 10 ساله در …