خبــــرگـزاری کـــودک و نــوجـــوان ایــران

  • امروز : یکشنبه - ۱۴ خرداد - ۱۴۰۲
  • برابر با : Sunday - 4 June - 2023
2
ایچنا گزارش می دهد؛

نظام رتبه بندی معلمان میثاق حاکمیت با معلمان است

  • 24 آذر 1400 - 22:51
نظام رتبه بندی معلمان میثاق حاکمیت با معلمان است
نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی گفت: نظام رتبه بندی معلمان میثاق حاکمیت با معلمان است، اگرچه به اندازه انتظار معلمان نبود اما مجلس شورای اسلامی در نهایت صداقت آنچه را که می توانست انجام داد.

به گزارش خبرگزاری ایچنا، حمیدرضا حاجی بابایی در جلسه علنی امروز (چهارشنبه) مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی اظهار کرد: جایگاه معلمان در کشور و نظام جمهوری اسلامی ایران جایگاه ویژه ای است و مقام معظم رهبری معلمان را در اوج قله پیشرفت می دانند و اعتقاد دارند هیچ وزارتخانه ای بالاتر از وزارت آموزش و پرورش نیست.

وی با بیان اینکه نظام رتبه بندی معلمان میثاق حاکمیت با معلمان است، تصریح کرد: قدم بسیار خوبی توسط مجلس شورای اسلامی برداشته شد، اگرچه به اندازه انتظار معلمان نبود اما مجلس شورای اسلامی در نهایت صداقت آنچه را که می توانست انجام داد، بی تردید نمایندگان در هر فرصتی هر کمکی که می توانند به فرهنگیان خواهند داشت.

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات افزود: فرهنگیان عزیز، شأن و جایگاه شما بالاتر از این حرف ها است و مجلس شورای اسلامی و دولت خدمتگزار کار صادقانه شما را قدر می شناسد و پشت شما خواهند ایستاد و ان شاءالله در سال های آینده نیز قدم های موثری را برخواهند داشت.

حاجی بابایی خطاب به بازنشستگان نیز گفت: مجلس شورای اسلامی و دولت نگاه عاقلانه و عالمانه ای به شما دارند، قطعا موضوعات شما را پیگیری می کنند.

وی با اشاره به دغدغه افرادی که در آستانه بازنشستگی هستند، افزود: در لایحه بودجه دولت گفته شده که برای حقوق بازنشستگی ۳ سال آخر را مد نظر قرار دهند که قطعا نگاه مجلس در این باره نگاه عاقلانه و عالمانه ای خواهد بود و این موضوع را با توجه به ذهنیت نمایندگان عرض می کنم که این امر با ۲ سال انتهایی تصویب خواهد شد.

  • منبع : ایسنا

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.

خبرگزاری کودک و نوجوان

آرشیو مطالب