خبــــرگـزاری کـــودک و نــوجـــوان ایــران

  • امروز : دوشنبه - ۸ خرداد - ۱۴۰۲
  • برابر با : Monday - 29 May - 2023
1
ایچنا گزارش می دهد؛

لزوم ایجاد عزم همگانی در تربیت دانش آموز پژوهش محور

  • 23 آذر 1400 - 20:30
لزوم ایجاد عزم همگانی در تربیت دانش آموز پژوهش محور
مدیرکل آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری گفت: برای تربیت دانش آموزان پژوهش محور در استان نیاز به ایجاد عزم همگانی در بین دستگاه‌ها است.

به گزارش خبرگزاری ایچنا، فرحناز قائدامینی در آئین تجلیل از پژوهشگران برتر فرهنگی و دانش آموزی چهارمحال و بختیاری که ظهر سه شنبه در شهرکرد برگزار شد با بیان اینکه ۲۱۷ هزار دانش آموز در استان در حال تحصیل هستند، اظهار کرد: سال گذشته بیش از ۳۸ هزار دانش آموز در مسابقات و جشنواره‌های علمی و پژوهشی شرکت کرده‌اند.

وی با اشاره به ضرورت تقویت قدرت اندیشیدن در جامعه، عنوان کرد: قدرت عقل، اندیشیدن، تصمیم‌گیری انسان را از دیگر موجودات متمایز کرده است.

مدیر کل آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری دانش و پژوهش را زمینه ساز پیشرفت جامعه دانست و تصریح کرد: کسب علم از راه‌های مختلف همچون تحقیق و پژوهش، مطالعه و آزمایش امکان پذیر است.

قائد امینی راه تولید دانایی و اطلاعات در جامعه را پژوهش، تحقیق و آزمایش عنوان کرد و گفت: امروزه نظام تعلیم و تربیت و آموزش و پرورش به دنبال تربیت نیروهای توانمند پژوهشی است.

وی با بیان اینکه دانش‌آموزان باید به دنبال کسب علم و دانش بیشتر بروند، افزود: تولید علم و دانش موجب حرکت جامعه به سمت توسعه پایدار می‌شود.

مدیرکل آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری گفت: به منظور تربیت دانش آموزان پژوهش محور در استان نیاز به ایجاد عزم همگانی در بین دستگاه‌ها است.

  • منبع : مهر

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.

خبرگزاری کودک و نوجوان

آرشیو مطالب