خبــــرگـزاری کـــودک و نــوجـــوان ایــران

  • امروز : یکشنبه - ۱۴ خرداد - ۱۴۰۲
  • برابر با : Sunday - 4 June - 2023
2
ایچنا گزارش می دهد؛

وبینار آموزشی صیانت از کودکان و نوجوانان در فضای مجازی

  • 22 آذر 1400 - 21:15
وبینار آموزشی صیانت از کودکان و نوجوانان در فضای مجازی
دوازدمین وبینار آموزشی عفاف و حجاب با موضوع صیانت از کودکان و نوجوانان در فضای مجازی به همت فرهنگسرای سرو مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد.

به گزارش خبرگزاری ایچنا، دوازدمین وبینار آموزشی عفاف و حجاب با موضوع صیانت از کودکان و نوجوانان در فضای مجازی توسط محمد صادق افراسیابی، معاون امور محتوایی مرکز توسعه فرهنگ و هنر در فضای مجازی،  سه شنبه ۲۳ آذرماه، ساعت ۳۰/۸ مورد بررسی قرار می گیرد.

بنابراین گزارش در این وبینار به تشریح ویژگی های رده بندی محتوا و خدمات متناسب با سن و جنسیت و آمادگی جسمی، ارتقای سواد فضای مجازی و مهارت افزایی کودکان با ابزارهایی که در اختیار والدین قرار می‌گیرد، آگاه سازی و هوشیار سازی والدین و مربیان به دلیل نقش حمایتی که در این زمینه دارند و پیشگیری از ارائه محتوای خدمات مضرا ز جمله مواردی است که توسط محمد صادق افراسیابی مطرح خواهد شد.

دکتر محمد صادق افراسیابی، معاون امور محتوایی مرکز توسعه فرهنگ و هنر در فضای مجازی دارای مدرک دکترای سیاستگذاری فرهنگی از پژوهشکده مطالعات فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری است.

وی بنیانگذار انجمن سواد رسانه ای ایران و دارای تألیفات متعدد در حوزه ی شبکه های اجتماعی، سواد رسانه ای و سیاستگذاری فرهنگی است.

علاقه مندان برای شرکت در این وبینار می توانند به لینک https://sinaonline.farhangsara.ir/ch/hijab وارد شوند و یا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۸۸۸۸۱۸۷۹ تماس حاصل بگیرند.

  • منبع : شبستان

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.

خبرگزاری کودک و نوجوان

آرشیو مطالب