خبــــرگـزاری کـــودک و نــوجـــوان ایــران

  • امروز : چهارشنبه - ۶ مهر - ۱۴۰۱
  • برابر با : Wednesday - 28 September - 2022
1
ایچنا گزارش می دهد؛

گریز جعبه جادویی سروش کودکان به جشنواره فیلم کودک و نوجوان

  • 22 آذر 1400 - 20:57
گریز جعبه جادویی سروش کودکان به جشنواره فیلم کودک و نوجوان
جدیدترین شماره ماهنامه سروش کودکان به تشریح فعالیت‌های مورد توجه کودکان در سی و چهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم کودک و نوجوان پرداخته است.

به گزارش خبرگزای ایچنا، شماره ۳۵۷ ماهنامه سروش کودکان با مطالبی تحت عناوین «بیا باهم عروسکت را پیدا کنیم! کودک یمنی!» در سخن سردبیر، «سینما سرزمین خیال»، «تو هم میتوانی فیلم بسازی»، «برنامه ای برای شما دانشمندان کوچک»، «زی زی گولو» و «اجرای نمایش زیر آسمان آبی» در جعبه جاد، «مثل کوه» و «جشن خوب یلدا» در قمست شعر، «آواز گنجشک ها» در قسمت داستان، «فانتزی های کودکانه»، «حمله آدم فضایی ها» نقد داستان، شعر «کتاب خوب من»، «خانمی که بوی بهشت می دهد»، «دعای موش کوچولو»در تبیین مهارت های زندگی، «کوچک ترین شهید مانند قاسم»، با موضوع تاریخ ادبیات «بهرام گور»، طنز با اشاره به «خرید شب یلدا»، «اگر فکر می کنی نمی شود اشتباه می کنی!»، «جشن های شیرین ما»، «لی لی حوضک»، «یلدای محیط زیستی»، دانستنی ها با درج مطلب «قایق چکمه دار»، «بونزای دوست داشتنی»، کاردستی با مطلب «به رنگ یلدا»، معرفی کتاب در مطلب «چقدر خوب است که تو هستی…»، «به به! چه رنگ و عطر و طعمی!» در موضوع آشپزی و جدول کودکانه با «زود، تند ، سریع بگو!» منتشر شده است.

سی و چهارمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان با شعار سینما سرزمین خیال ۱۶ تا ۲۱ مهر امسال برگزار شد.

در قسمت جعبه جادوی این شماره در مطلبی با عنوان «سینما سرزمین خیال» همه چیز درباره جشنواره فیلم کودک و نوجوان به قلم سعادت سادات جوهری آمده است. وی در این قسمت از آغاز جشنواره تا نمایش فیلم ها برای کودکان بیمارستان امام حسین اصفهان را با ذکر مطلب و تصویر برای کودکان شرح داده است.

این شماره به مدیر مسئولی سید صادق رضایی و سردبیری تیمور امین ناصری در ۵۰ صفحه برای کودکان وارد بازار شده است.

همچنین شماره ۱۱۴ ماهنامه خردسالان سروش نیز ویژه آذرماه در ۳۲ صفحه به سردبیری سید صادق رضایی و سردبیری تیمور امین ناصری با مطالبی برای این گروه منتشر شده است.

در این شماره خردسالان می توانند «همه باهم»، «انار شیرین»، «کی باید اسباب بازی ها رو جمع کنه؟»، «مهمانی بابابزرگ»، «قایم موشک کارتونی»، «فرشته مهربان»، «سارا و اردک»، «تا به تا»، «جشن یلدا در روستای ما»، «مهد کودک خانم زرافه»، «بابابرفی»، «خواب زمستانی خرس کوچولو»، «مراقب هستم درخت ها مریض نشوند»، «شب یلدا در خانه خودمان»، «تاج هندوانه ای»، «به من بگو خال خالی» و «دست به دست» را بخوانند.

  • منبع : ایرنا

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.

خبرگزاری کودک و نوجوان

آرشیو مطالب