خبــــرگـزاری کـــودک و نــوجـــوان ایــران

  • امروز : جمعه - ۷ بهمن - ۱۴۰۱
  • برابر با : Friday - 27 January - 2023
1
ایچنا گزارش می دهد؛

تعطیلی ۲ مدرسه/ ۳۵ دانش آموز کرونایی در رامسر شناسایی شد

  • 16 آذر 1400 - 17:55
تعطیلی ۲ مدرسه/ ۳۵ دانش آموز کرونایی در رامسر شناسایی شد
رئیس شبکه بهداشت و درمان رامسر از شناسایی هشت مورد مثبت و ۲۷ مورد مشکوک به کرونا طی ۱۵ روز از حضوری شدن مدارس در شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری ایچنا، حمیدرضا مبشری با اشاره به شناسایی هشت مورد مثبت و ۲۷ مورد مشکوک به کرونا طی ۱۵ روز اخیر در مدارس رامسر، از تشکیل تیم‌های پیشگیری و پاسخ سریع به اپیدمی کرونا در مدارس خبر داد.

مبشری با بیان اینکه هماهنگی بسیار خوبی بین شبکه بهداشت و آموزش و پرورش وجود دارد، گفت: جلسات متعددی با آموزش پرورش داشتیم و خوشبختانه اکثر مدارس با تقسیم بندی دانش آموزان و طرح‌های ابتکاری نسبت به رعایت پروتکل‌های بهداشتی مشارکت خوبی دارند.

وی افزود: اگر دانش آموزی واکسن نزده باشد در صورتی می‌تواند به مدرسه مراجعه کند که هفته‌ای دوبار تست pcr منفی داشته باشد.

مبشری با بیان اینکه در مهر و آبان ۲ مورد دانش‌آموز مبتلا به کرونا داشتیم، گفت: در دو هفته بازگشایی مدارس در آذرماه تاکنون ۲۷ مورد مشکوک و هشت مورد مثبت کرونا در بین دانش آموزان شناسایی کردیم.

وی با بیان اینکه تیم‌های واکنش سریع برای پیشگیری از شیوع کرونا در مدارس با مدیران مدارس همکاری دارند گفت: تاکنون ۲ مدرسه در اشکور و یک مدرسه در ساداتشهر تعطیل شده است.

  • منبع : مهر

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.

خبرگزاری کودک و نوجوان

آرشیو مطالب