خبــــرگـزاری کـــودک و نــوجـــوان ایــران

  • امروز : سه شنبه - ۱۱ بهمن - ۱۴۰۱
  • برابر با : Tuesday - 31 January - 2023
3
ایچنا گزارش می دهد؛

ماجرای فیلم آزار و اذیت یک معلم/ معلمی که دانش‌آموزانش را بخشید!

  • 16 آذر 1400 - 17:49
ماجرای فیلم آزار و اذیت یک معلم/ معلمی که دانش‌آموزانش را بخشید!
این روزها فیلم آزار و اذیت یک معلم در شبکه‌های اجتماعی دست به دست می‌شود؛ فیلمی که برای ۶ سال پیش است و بازنشر آن موجب فشار روحی مضاعف به خانواده این معلم شده است،اما اصل ماجرا چیست؟

به گزارش خبرگزاری ایچنا، طی روزهای اخیر فیلمی از آزار و اذیت یک معلم توسط دانش آموزانش در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی منتشر شده که این امر ناراحتی و واکنش‌های فراوانی از سوی افکار عمومی و مردم را به دنبال داشته است.

صیاد درگاهپور مدیر روابط عمومی آموزش و پرورش لرستان در این رابطه اظهار داشت: این معلم، معلم یکی از روستاهای شهرستان بروجرد بوده که بیش از یک سال است، بازنشسته شده است.

وی با تاکید بر اینکه این فیلم که امروز در فضای مجازی منتشر شده، مربوط به شش سال پیش است عنوان کرد: همان موقع هم حراست و ارزیابی عملکرد آموزش و پرورش قصد ورود به این قضیه را داشته‌اند که این معلم اعلام کردند که اینها دانش آموزان من بوده‌اند و من هم گذشت کرده‌ام.

مدیر روابط عمومی آموزش و پرورش لرستان گفت: متأسفانه انتشار این فیلم در فضای مجازی موجب ناراحتی و فشار روحی به خانواده این معلم شده است.

ماجرای فیلم آزار و اذیت یک معلم/ معلمی که دانش‌آموزانش را بخشید!

همچنین در این رابطه محمد حسین کفراشی مدیرکل ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت آموزش و پرورش در اظهار نظری گفته است: این فیلم جدید نیست و مربوط به حدود ۵ سال قبل در یکی از مدارس مختلط روستاهای شهرستان بروجرد است.

وی افزود: این معلم سال‌های آخر خدمتش بود و پس از این اتفاق رسته شغلی او تغییر یافت و هم اکنون نیز بازنشسته شده است؛ البته در همان ایام خانواده دانش‌آموزان مراجعه و از این معلم عذرخواهی کرده‌اند.

  • منبع : مهر

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.

خبرگزاری کودک و نوجوان

آرشیو مطالب