خبــــرگـزاری کـــودک و نــوجـــوان ایــران

  • امروز : پنج شنبه - ۲۰ بهمن - ۱۴۰۱
  • برابر با : Thursday - 9 February - 2023
0
ایچنا گزارش می دهد؛

اعلام برگزیدگان مهرواره بین‌المللی نقاشی اربعین

  • 15 آذر 1400 - 9:50
اعلام برگزیدگان مهرواره بین‌المللی نقاشی اربعین
برگزیدگان «نخستین مهرواره بین‌المللی نقاشی اربعین» در سه گروه سنی مختلف، از سوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان معرفی شدند.

به گزارش خبرگزاری ایچنا، اسامی برگزیدگان «نخستین مهرواره بین‌المللی نقاشی اربعین» در سه گروه سنی مختلف، از سوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان معرفی شد.

از میان ۲ هزار اثر رسیده به بخش ملی و بین‌الملل مهرواره بین‌المللی نقاشی اربعین، تعداد یک هزار و ۵۵۰ اثر به بخش ملی و ۴۵۰ اثر به بخش بین‌الملل اختصاص داشت که از این تعداد ۱۰ اثر از سوی هیأت داوران به عنوان آثار برگزیده انتخاب شد.

«محمدانیس یحیی ۱۴ساله» و «ریان خلیل عبدالله ۱۷ساله» هر دو از کشور لبنان، «سید علیرضا حسینی ۱۱ساله» از تهران، «سونیا افسانه ۱۶ساله» از اردبیل، «سیده‌ الناز میرحسینی ۷ساله» از مشهد مقدس، «مهشید قاسمی ۱۲ساله» از کهریزسنگ استان اصفهان، «فاطمه‌زهرا صفری‌شیرزی ۸ساله» از اصفهان، «مبینا امینی ۱۶ ساله» از نجف‌آباد اصفهان، «آیناز کیانپور ۱۰ ساله» از فولادشهر اصفهان و «ملیکا طاهری ۱۴ ساله» از گزوبرخوار اصفهان به عنوان نفرات برتر معرفی و با اهدای نشان طلا از آنان تقدیر شد.

همچنین ۹۰ اثر شامل ۳۰ اثر در گروه سنی ۵ تا ۹ سال، ۳۰ اثر را در گروه سنی ۱۰ تا ۱۲ سال و ۳۰ اثر در بخش ۱۳ تا ۱۸ سال، به عنوان برگزیده، از سوی هیأت داوران انتخاب و با اهدای مدال طلا، نقره و برنز از آنان قدردانی شد.

فراخوان «نخستین مهرواره بین‌المللی نقاشی اربعین» با هدف نشر و ترویج مفاهیم والای تربیتی، عهد با شهدا، تحکیم و نمایش پیوندهای عمیق از عاشورا تا ظهور منجی و ایجاد بستر مناسب برای بروز و شکوفایی استعدادهای هنری قشر آینده‌ساز جهان از سوی کانون پرورش فکری استان اصفهان منتشر شده بود.

  • منبع : فارس

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.

خبرگزاری کودک و نوجوان

آرشیو مطالب