خبــــرگـزاری کـــودک و نــوجـــوان ایــران

  • امروز : سه شنبه - ۱۱ بهمن - ۱۴۰۱
  • برابر با : Tuesday - 31 January - 2023
1
ایچنا گزارش

۱۲ جنگ شاد معنوی توسط مبلغان در بیمارستان امام حسین برای کودکان اجرا می‌شود

  • 12 آذر 1400 - 20:36
۱۲ جنگ شاد معنوی توسط مبلغان در بیمارستان امام حسین برای کودکان اجرا می‌شود
معاون تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت:تا پایان سال جاری حداقل ۱۲ جلسه اجرای جنگ شاد معنوی از طریق مبلغان تخصصی دفتر تبلیغات در بیمارستان امام حسین(ع)برای کودکان اجرا می‌شود.

به گزارش خبرگزاری ایچنا، حجت الاسلام حامد اهتمام پیش از ظهر چهارشنبه پس از دیدار با رئیس بیمارستان تخصصی کودکان امام حسین (ع) در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بدون توجه به بعد معنوی، نمی‌توان جسم و روان انسان را به خوبی شناخت و برای سلامت آن برنامه‌ریزی منسجمی داشت.

شادمانی معنوی امید و اعتماد برای انسان به همراه می‌آورد

وی با بیان اینکه شادمانی معنوی امید و اعتماد برای انسان به همراه می‌آورد، تصریح کرد: اسلام شادی عبث را تأیید نمی‌کند، بلکه شادی سازنده که در جهت اهداف الهی باشد را می‌پذیرد و شادکامی می‌تواند انسان را برای ادامه زندگی امیدوارتر کند.

شادی‌های معنوی در افزایش سلامت روح و جسم مؤثر است

معاون فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان تاکید کرد: شادمانی از هیجانات بنیادی انسان است که نقش مؤثر و تعیین‌کننده‌ای در تأمین سلامت فرد و در ادامه برای جامعه به همراه دارد.

وی تصریح کرد: به منظور هماهنگی و تبادل نظر برای برگزاری برنامه‌های شاد معنوی برای کودکان بستری در بیمارستان امام حسین (ع) با دکتر مهرداد معمارزاده، رئیس این بیمارستان تبادل نظر انجام شد.

تأمین سلامت معنوی و روحی کودکان

حجت الاسلام حامد اهتمام افزود: در جلسه با رئیس بیمارستان تخصصی کودکان امام حسین (ع) نسبت به تأمین سلامت معنوی و روحی کودکان بیماران تاکید و توافق شد که تا پایان سال جاری حداقل ۱۲ جلسه اجرای جنگ شاد معنوی از طریق اعزام مبلغان تخصصی کودک و نوجوان دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان در این بیمارستان انجام شود.

گفتنی است در قسمت دیگری از این دیدار، معاون فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان به همراه حجت الاسلام و المسلمین محسن کاردانپور، رئیس اداره اعزام تخصصی و تشکل‌های تبلیغی و همچنین از مبلغان تخصصی کودک و نوجوان این دفتر از کودکان بستری در این بیمارستان عیادت کرده و با اجرای برنامه‌های ویژه، لحظات فرح بخشی برای آنها به وجود آمد.

  • منبع : مهر

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.

خبرگزاری کودک و نوجوان

آرشیو مطالب