خبــــرگـزاری کـــودک و نــوجـــوان ایــران

  • امروز : سه شنبه - ۱ فروردین - ۱۴۰۲
  • برابر با : Tuesday - 21 March - 2023
0
ایچنا گزارش می دهد؛

مهرواره عکاسی “کتاب‌خوانی من در روستا” برگزار می‌شود

  • 04 آذر 1400 - 10:28
مهرواره عکاسی “کتاب‌خوانی من در روستا” برگزار می‌شود
فراخوان مهرواره عکاسی کتاب‌خوانی من در روستا با مشارکت ۱۳کتاب‌خانه سیار روستایی کانون پرورش فکری ویژه کودکان ونوجوانان در مناطق روستایی خراسان جنوبی منتشر شد.

به گزارش خبرگزاری ایچنا، مدیرکل کانون کانون پرورش فکری ویژه کودکان و نوجوانان استان گفت: در حال حاضر بیش از ۲۵۰روستا در استان تحت پوشش کتاب‌خانه های سیار کانون پرورش فکری قرار دارند و اعضای این مراکز و سایر کودکان ونوجوانان که تجربه‌ خواندن کتاب‌های مختلفی را در هوای پاک ونقاط بکر روستاهای استان دارند می توانند در این مهرواره که در قالب عکس برگزار می شود شرکت کنند.

حمیدی افزود: کودکان و نوجوانان ۱۲تا۲۲ سال و همچنین مربیان و کارشناسان کانون استان و اعضای انجمن عکاسی کانون استان می توانند با موضوعات «من و کتاب دوست داشتنی من»، «من، کار و کتاب»، «نقش کتاب در زندگی من»، «کتاب در روستا»، «کتاب‌خوانی برای دیگران» و «نقش من در ترویج کتاب‌خوانی» آثار خود را به دبیرخانه این مهرواره ارسال کنند.

علاقه‌مندان به شرکت در این مهرواره می توانند حداکثر تا ۱۰ اثر عکاسی خود با استفاده از موبایل یا دوربین عکاسی با فرمت jPg را تا پایان آذر ماه ۱۴۰۰از طریق فضای مجازی سروش و ایتا به شماره ۰۹۰۲۰۰۹۵۳۸۶ ارسال کنند.

  • منبع : صداوسیما

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.

خبرگزاری کودک و نوجوان

آرشیو مطالب