خبــــرگـزاری کـــودک و نــوجـــوان ایــران

  • امروز : شنبه - ۵ آذر - ۱۴۰۱
  • برابر با : Saturday - 26 November - 2022
1
ایچنا گزارش می دهد؛

توافق آموزش و پرورش با بنیاد مستضعفان و کمیته امداد برسر ۹۶۵ ملک اختلافی

  • 16 آبان 1400 - 21:52
توافق آموزش و پرورش با بنیاد مستضعفان و کمیته امداد برسر ۹۶۵ ملک اختلافی
معاون حقوقی و امور مجلس وزارت آموزش و پرورش، اخذ تعداد ۳۰۸۲ سند تک برگی (کاداستر) و تبدیل ۵۵۸۱ فقره سند به تک برگی در شش ماه اول سال جاری را نشانه عزم جدی وزارت آموزش و پرورش برای حفظ و حراست از املاک و فضاهای آموزشی و پرورشی کشور دانست.

به گزارش خبرگزاری ایچنا، دکتر احمدی لاشکی در حاشیه نشست معاونان وزیر و مدیران کل آموزش و پرورش استانها در اردوگاه شهید باهنر تهران گفت: امسال برای نخستین بار ساز و کاری آماده شد که بر آن اساس استان های فعال در حوزه مستند سازی املاک تشویق و استانهای کم تحرک ارشاد شوند تا بتوانیم مطابق برنامه ریزی انجام یافته در سال ۱۴۰۰ برای بیش از ۱۰ هزار ملک بدون سند آموزش و پرورش سند کاداستر یا همان تک برگی بگیریم . به همین منظور با همکاری دولت و مجلس ۲۰۰ میلیارد تومان در بودجه پیش بینی شده که بخشی از آن تخصیص یافته است.

معاون حقوقی و امور مجلس  همچنین از حصول توافق در زمینه املاک اختلافی با کمیته امداد امام خمینی (ره) و بنیاد مستضعفان خبر داد و گفت: خوشبختانه ۶۵ ملک محل اختلاف با کمیته امداد و ۹۰۰ ملک اختلافی با بنیاد مستضعفان تعیین تکلیف شدند که اتفاق مبارک و کار بزرگی است.

  • منبع : ایسنا

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.

خبرگزاری کودک و نوجوان

آرشیو مطالب