خبــــرگـزاری کـــودک و نــوجـــوان ایــران

  • امروز : پنج شنبه - ۱۷ آذر - ۱۴۰۱
  • برابر با : Thursday - 8 December - 2022
0
ایچنا گزارش می دهد؛

گردانندگان صفحات اینستاگرامی «کِراش‌یابی» در مریوان دستگیر شدند

  • 16 آبان 1400 - 10:33
گردانندگان صفحات اینستاگرامی «کِراش‌یابی» در مریوان دستگیر شدند
فرمانده انتظامی مریوان گفت: گردانندگان صفحات اینستاگرامی با عنوان «کِراش یابی» در این شهرستان که اقدام به نشر فساد اخلاقی در فضای مجازی می کردند، شناسایی و دستگیر شدند.

به گزارش خبرگزاری ایچنا، سرهنگ کامبیز رستم نیا اظهار داشت: طی رصد و پایش مستمر فضای مجازی توسط کارشناسان پلیس فتا تعداد پنج صفحه اجتماعی اینستاگرامی که در سطح شهرستان با عنوان کِراش یابی مریوان اقدام به نشر فساد اخلاقی در فضای مجازی می‌کردند شناسایی شدند.

وی افزود: با انجام اقدامات فنی و اطلاعاتی دقیق کارشناسان پلیس فتا، این صفحات اینستاگرامی توقیف و مسدود شدند و در همین رابطه ۹ نفر از گردانندگان این صفحات دستگیر و تحویل مراجع قضائی شدند.

فرمانده انتظامی مریوان خاطرنشان کرد: این اقدام در راستای مقابله با انحرافات اخلاقی که یکی از عوامل ایجاد مشکلات روحی و روانی برای جوانان است انجام شد که اقدام به ترویج بی بندباری و ارتباط نامشروع دختران و پسران نوجوان می‌کردند.

وی اظهار داشت: گردانندگان این صفحات اجتماعی با تشویق و تبلیغ برای عضویت نوجوانان در آن، موجب نگرانی خانواده‌ها و بازی با آبروی دختران و پسران مؤمن و نشر بی بندباری در جامعه شده بودند که در کوتاه‌ترین زمان ممکن شناسایی و دستگیر شدند.

سرهنگ رستم نیا بر ضرورت تعامل و همکاری بیشتر مردم با نیروی انتظامی تأکید کرد و گفت: تعامل مردم با نیروی انتظامی، گسترش نظم و امنیت را در پی دارد و فضا را برای ناامن کنندگان جامعه تنگ خواهد کرد.

  • منبع : مهر

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.

خبرگزاری کودک و نوجوان

آرشیو مطالب