خبــــرگـزاری کـــودک و نــوجـــوان ایــران

  • امروز : پنج شنبه - ۲۰ بهمن - ۱۴۰۱
  • برابر با : Thursday - 9 February - 2023
1
رئیس کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس اعلام کرد؛

گام جدید در راستای اجرای لایحه رتبه بندی معلمان /موافقت دولت با تخصیص ۲۵هزار میلیارد تومان

  • 09 آبان 1400 - 11:07
گام جدید در راستای اجرای لایحه رتبه بندی معلمان /موافقت دولت با تخصیص ۲۵هزار میلیارد تومان
رئیس کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی گفت: دولت با تخصیص ۲۵هزار میلیارد تومان برای اجرای لایحه رتبه‌بندی معلمان موافقت کرده است.

به گزارش خبرگزاری ایچنا، علیرضا منادی سفیدان در حاشیه جلسه علنی امروز (یکشنبه ۹ آبان ماه) مجلس شورای اسلامی در جمع خبرنگاران گفت: مسعود میرکاظمی در جلسه غیرعلنی امروز مجلس حضور یافت و درباره لایحه رتبه‌بندی معلمان بحث و تبادل نظر انجام شد.

وی ادامه داد: پس از آنکه مباحث مختلفی در این باره مطرح شد، در نهایت رئیس سازمان برنامه و بودجه به عنوان نماینده دولت اعلام کرد که دولت با تخصیص ۲۵ هزار میلیارد تومان برای اجرای لایحه رتبه‌بندی معلمان موافق است.

رئیس کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: از آنجایی که ماده ۴ لایحه رتبه‌بندی معلمان ابهاماتی داشت، این لایحه جهت رفع ایرادات به کمیسیون آموزش مجلس ارجاع داده شد و ما سعی می‌کنیم که امروز یا سه‌شنبه ایرادات لایحه رتبه‌بندی معلمان را برطرف کنیم.

منادی سفیدان تأکید کرد: نمایندگان دولت هم در جلسه کمیسیون آموزش مجلس برای اصلاح ایرادات لایحه رتبه‌بندی معلمان حضور می‌یابند و ما سعی می‌کنیم که هر چه سریع‌تر این ایرادات مرتفع شود تا هفته آینده مجدداً این لایحه در دستور کار مجلس قرار گیرد.

  • منبع : مهر

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.

خبرگزاری کودک و نوجوان

آرشیو مطالب