خبــــرگـزاری کـــودک و نــوجـــوان ایــران

  • امروز : سه شنبه - ۱۱ بهمن - ۱۴۰۱
  • برابر با : Tuesday - 31 January - 2023
1
خواهر شهیدان فهمیده:

جوانان و نوجوانان کشورمان باید در همه عرصه هایی که کشور نیاز دارد حضور داشته باشند و همواره پشتیبان رهبر معظم انقلاب باشند.

  • 08 آبان 1400 - 20:48
جوانان و نوجوانان کشورمان باید در همه عرصه هایی که کشور نیاز دارد حضور داشته باشند و همواره پشتیبان رهبر معظم انقلاب باشند.
خواهر شهیدان محمد حسین و داوود فهمیده گفت: جوانان و نوجوانان کشورمان باید در همه عرصه هایی که کشور نیاز دارد حضور داشته باشند و همواره پشتیبان رهبر معظم انقلاب باشند.

به گزارش خبرگزاری ایچنا؛فرشته فهمیده  اظهار کرد: شهید محمد حسین می‌گفت: «گوش به فرمان رهبری هستم و هرجا رهبرم اعلام کند، همواره حاضر می شوم»، ما نیز باید یادمان نرود که رهبرمعظم انقلاب تکیه گاه و پشتیبانمان بوده و باید به دستورها و فرمان ایشان عمل کنیم.

وی بیان داشت: اقتدار نوجوانان ما بویژه در تحصیل و در کنار آن تهذیب و ورزش است که در کشور جمهوری اسلامی ایران پرداختن به این سه مقوله مهم از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

خواهر شهید محمد حسین فهمیده اظهارداشت: در دورانی زندگی می‌کنیم که ۳۶ هزار نوجوان شهید الگوی بچه‌های ما هستند و امروز با فرمان حضرت امام خمینی (ره) و رهبرمعظم انقلاب در بیانیه گام دوم تلاش کنیم که راه این شهیدان را ادامه دهیم.

فهمیده گفت: رهبرمعظم انقلاب در بیانیه گام دوم اعلام کردند که اگر می‌خواهید تمام برنامه‌هایتان براساس الگوگرفتن از شهیدان باشد و بتوانیم نقشه ۴۰ ساله آینده را ترسیم کنیم، گام‌های استوار شما نوجوانان و جوانان می‌تواند به همه آنها نتیجه دهد و ثمره اسلام را خواهی دید.

وی خطاب به نوجوانان اظهارداشت: بچه‌های عزیزم ما مرهون خون تک تک شهدا هستیم و باید با گوش دادن به فرمان رهبرمعظم انقلاب و پشتیبانی کردن از او به خانواده‌های شهدا و امام شهدا نشان دهیم که هر جا هستید و هر قدمی که شهید برداشته شما جا پای آن شهید خواهید گذاشت و نگذارید خون شهدا هدر برود.

خواهر شهیدان محمدحسین و داوود فهمیده ابرازداشت: همه خانواده‌های شهیدان چه آن‌هایی که زنده هستند و چه آن‌هایی که درقید حیات نیستند؛ چشم امیدشان به شما بچه هاست و شما هستید که آینده را خواهید ساخت.

وی گفت: پس امید را در دل همه روشن کنید تا بتوانیم برافراشته شدن پرچم ایران را در همه قله‌ها که با نام ایرانی محک زده شده است، ببینم.

  • منبع : مهر

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.

خبرگزاری کودک و نوجوان

آرشیو مطالب