خبــــرگـزاری کـــودک و نــوجـــوان ایــران

  • امروز : سه شنبه - ۱ فروردین - ۱۴۰۲
  • برابر با : Tuesday - 21 March - 2023
6
ایچنا گزارش می دهد؛

تهیه ۱۴ هزار تبلت برای دانش آموزان بی‌بضاعت ایلامی

  • 28 مهر 1400 - 23:27
تهیه ۱۴ هزار تبلت برای دانش آموزان بی‌بضاعت ایلامی
مدیرکل آموزش و پرورش استان ایلام گفت: ۵۰ میلیارد ریال اعتبار برای خرید ۱۴ هزار تبلت دانش آموزی در استان ایلام اختصاص یافته است.

به گزارش خبرگزاری ایچنا؛امیر مهردادی صبح امروز  گفت: ۵۰ میلیارد ریال اعتبار برای خرید ۱۴ هزار تبلت دانش آموزی در این استان اختصاص یافته است.

وی افزود: این میزان اعتبار در اختیار نوسازی مدارس استان قرار گرفته که در آبان ماه برای خرید ۱۴ هزار تبلت دانش آموزان هزینه می‌شود.

مدیرکل آموزش و پرورش استان ایلام گفت: قرار است سامانه‌ای تعریف شود که با اولویت مناطق محروم این تبلت‌ها در بین دانش آموزان توزیع شوند.

وی افزود: نظر به به اینکه نهادهای دیگر همچون کمیته امداد و خیران نیز اقدام به توزیع تبلت دانش آموزی می‌کنند، تلاش می‌شود با راه اندازی سامانه توزیع عادلانه صورت گیرد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان ایلام با اشاره به اینکه رعایت پروتکل‌ها و فاصله گذاری اجتماعی همواره مد نظر بوده و تزریق واکسیناسیون هم در راستای حفظ سلامت دانش آموزان در دستور کار قرار دارد، تصریح کرد: هم اکنون دانش آموزان مدارس به صورت محدود ۶۰ درصد واکسینه شده‌اند ولی در موسیان مقاومت همچنان ادامه دارد که امیدواریم با کار فرهنگی رسانه‌ها این مشکل برطرف شود.

  • منبع : فارس

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.

خبرگزاری کودک و نوجوان

آرشیو مطالب