خبــــرگـزاری کـــودک و نــوجـــوان ایــران

  • امروز : پنج شنبه - ۱۰ فروردین - ۱۴۰۲
  • برابر با : Thursday - 30 March - 2023
6
ایچنا گزارش می دهد؛

آموزش و آشنایی کودکان با وظایف مدیریت شهری

  • 24 مهر 1400 - 21:00
آموزش و آشنایی کودکان  با وظایف مدیریت شهری
مدیر منطقه دو شهرداری سمنان از آموزش حقوق شهروندی و وظایف مدیریت شهری در آخرین روز از هفته ملی کودک به کودکان این شهر در راستای شعار شهر دوستدار کودک خبر داد.

به گزارش خبرگزاری ایچنا؛حمید قاسمی ، با اشاره به مناسب‌سازی محیط شهری برای کودکان و فرهنگ سازی و آموزش حقوق شهروندی برای نسل‌های آینده اظهار کرد: امروزه شهرداری در بسیاری از شهرهای توسعه یافته، محور برنامه‌های فرهنگی و اجتماعی خود را پیرامون موضوع “شهر دوستدار کودک” طراحی و اجرا می‌کند که با تلاش‌های اداره شهر دوستدار کودک در شهرداری سمنان، این امر بیش از پیش در این شهرداری به سوی تحقق اهداف حرکت می‌کند.

وی افزود: برنامه آموزش وظایف مدیریت شهری در آخرین روز از هفته ملی کودک و در راستای شعار شهر دوستدار کودک با هدف ارائه آموزش‌های تصویری اعم از آشنایی با وظایف سازمان‌ها و مناطق شهرداری سمنان، آشنایی با معاونت‌های عمرانی، شهرسازی و خدمات شهری شهرداری، معرفی مسائل مربوط و مورد نیاز کودکان که در شهرداری سمنان موجود است مانند کتابخانه رنگین کمان، با حضور کودکان فعال و پویا در منطقه دو برگزار شد.

مدیر منطقه دو شهرداری سمنان خاطرنشان کرد: در این برنامه کودکان از تمامی معاونت‌ها بازدید کردند و با مراحل کاری آنها آشنا شدند. همچنین هدایایی به رسم یادبود به آنها اهدا شد و با ایده‌ای خلاقانه، نشان شهردار افتخاری شهرداری سمنان را دریافت کردند.

  • منبع : ایمنا

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.

خبرگزاری کودک و نوجوان

آرشیو مطالب