خبــــرگـزاری کـــودک و نــوجـــوان ایــران

  • امروز : پنج شنبه - ۱۰ فروردین - ۱۴۰۲
  • برابر با : Thursday - 30 March - 2023
4
ایچنا گزارش می دهد؛

۲ واحد آموزشی خیرساز در ساوه کلنگ زنی شد

  • 24 مهر 1400 - 17:00
۲ واحد آموزشی خیرساز در ساوه کلنگ زنی شد
۲ واحد آموزشی خیرساز با اعتبار ۱۰ میلیارد تومان در منطقه کمتر برخوردار امیرکبیر ساوه کلنگ زنی شد.

به گزارش خبرگزاری ایچنا؛ ابراهیم فراشیانی صبح شنبه در آئین کلنگ زنی ۲ واحد آموزشی خیرساز در منطقه امیرکبیر ساوه گفت: این ۲ واحد آموزشی هر کدام به متراژ ۲ هزار و ۵۰۰ متر و با زیربنا یک هزار و ۵۰۰ مترمربع و ۹ کلاس به صورت تمام خیرساز توسط ۲ خانواده خیر کلنگ زنی شد.

وی افزود: اعتباری که برای ساخت این ۲ واحد آموزشی پیش بینی شده حدود ۱۰ میلیارد تومان است تمام هزینه ساخت این ۲ واحد آموزشی توسط خانواده خیرین تأمین شده است و امیدواریم در کمتر از ۱۸ ماه تحویل آموزش و پرورش داده شود.

وی افزود: مشکلاتی در تأمین زمین برای ساخت واحد آموزشی در این منطقه داشتیم که خوشبختانه بعد از یکسال تفاهم نامه ساخت این ۲ واحد آموزشی با خانواده خیرین بسته شد.

رئیس آموزش و پرورش ساوه تصریح کرد: با توجه به جمعیت و تراکم دانش آموز در منطقه امیرکبیر با کمبود فضای آموزشی مواجه هستیم و ساخت همزمان ۲ واحد آموزشی در مقطع ابتدایی و متوسطه اول می‌تواند جوابگوی بخشی از مشکلات آموزشی این منطقه باشد.

فراشیانی گفت: خوشبختانه مشارکت خیرین در ساخت فضای آموزشی در شهرستان ساوه ستودنی است و مجمع خیرین مدرسه ساز این شهرستان طی چند سال اخیر توانسته رتبه برتر در استان مرکزی به خود اختصاص دهد.

وی افزود: امروز که شاهد حضور خیرین در ساخت فضای آموزشی هستیم باید به عنوان مشاوران خیرین راهگشای مسیر و باعث سرعت بخشی در اقدامات آنها باشیم.

  • منبع : مهر

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.

خبرگزاری کودک و نوجوان

آرشیو مطالب