خبــــرگـزاری کـــودک و نــوجـــوان ایــران

  • امروز : جمعه - ۷ بهمن - ۱۴۰۱
  • برابر با : Friday - 27 January - 2023
2
ایچنا گزارش می دهد؛

انتشار فراخوان دومین مهرواره ملی شاهنامه‌خوانی

  • 31 شهریور 1400 - 11:40
انتشار فراخوان دومین مهرواره ملی شاهنامه‌خوانی
دومین مهرواره‌ی ملی شاهنامه‌خوانی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به همت استان چهارمحال و بختیاری در سه بخش شاهنامه‌خوانی، نقالی و پادکست برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری ایچنا، این مهرواره ملی با هدف معرفی متون کهن، ترویج فرهنگ اصیل شاهنامه‌خوانی در سطح جامعه، آشنایی کودکان و نوجوانان با هویت ملی و کشف و پرورش استعداد‌های شاهنامه‌خوانی و نقالی برگزار می‌شود.
بر همین اساس رویکرد این مهرواره امیدافزایی، ایجاد نشاط، پویایی اجتماعی و ارتقا مهارت‌های زندگی است.
محور‌های موضوعی فراخوان دومین مهرواره ملی شاهنامه‌خوانی شجاعت، ایثار و از خود گذشتگی، میهن دوستی، راستی و درستی، صلح، احترام به بزرگان و خانواده است.
براساس شیوه‌نامه‌ی اجرایی این فراخوان، شرکت‌کنندگان در گروه سنی نوخوان و نونهال (۷ تا ۱۲ سال) در بخش نقالی و شاهنامه‌خوانی، گروه سنی نونگاه و نوجوان (۱۲ سال به بالا) در بخش نقالی، شاهنامه‌خوانی و پادکست و گروه سنی بزرگسال در بخش نقالی، شاهنامه‌خوانی و پادکست شرکت کنند.
علاقه‌مندان به شرکت در این مهرواره پس از مطالعه فراخوان تا ۱۰ آذر ۱۴۰۰ فرصت دارند که آثار خود را به دبیرخانه‌ی این مهرواره به نشانی chvb.kpf.ir/submit ارسال کنند.
مراسم پایانی دومین مهرواره‌ی ملی شاهنامه‌خوانی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان چهارمحال و بختیاری هم‌زمان با شب یلدا برگزار خواهد شد.

  • منبع : صداوسیما

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.

خبرگزاری کودک و نوجوان

آرشیو مطالب