خبــــرگـزاری کـــودک و نــوجـــوان ایــران

  • امروز : پنج شنبه - ۲۰ بهمن - ۱۴۰۱
  • برابر با : Thursday - 9 February - 2023
2
ایچنا گزارش می دهد؛

برگزاری اردوی تیم‌های ملی نوجوانان و جوانان شمشیربازی در اردبیل

  • 30 شهریور 1400 - 11:38
برگزاری اردوی تیم‌های ملی نوجوانان و جوانان شمشیربازی در اردبیل
مربی اردبیلی و سرمربی تیم ملی شمشیربازی اپه جوانان ایران از برگزاری اردوی تیم‌های ملی نوجوانان و جوانان شمشیربازی در اردبیل خبر داد.

به گزارش خبرگزاری ایچنا؛صادق آرامش ۲۹ شهریور با اعلام این خبر افزود: اردوی تیم‌های ملی نوجوانان و جوانان شمشیربازی کشور در اسلحه اپه از ۷ تا ۱۴ مهر به میزبانی اردبیل برگزار خواهد شد.

به گفته وی، به دلیل اینکه تا پایان سال جاری مسابقات رده سنی امید آسیا برگزار نخواهد شد، رده سنی امید در اردوی اردبیل حضور نخواهد داشت، ادامه داد: با تصمیم فدراسیون شمشیربازی، فعلاً روی نوجوانان و جوانان متمرکز شده‌ایم.

مربی اردبیلی و سرمربی تیم ملی شمشیربازی اپه جوانان ایران افزود: تا زمان برگزاری مسابقات آسیایی امارات، در مجموع ۶ اردو برنامه‌ریزی کرده‌ایم که تقریباً ماهانه یک اردو خواهد بود و سعی خواهیم کرد هرچه زودتر به ترکیب اصلی برسیم تا تمریناتمان اصولی پیش برود.

آرامش اضافه کرد: اردوی اول با دعوت از ۱۰ بازیکن نوجوان و جوان آغاز خواهد شد و بیشتر حالت شناخت و بررسی میزان آمادگی دارد و پس از برگزاری چند دور مسابقه انتخابی، نفرات مدنظر را برای اردوی دوم که احتمالاً در تهران یا یکی از استان‌های داوطلب برگزار خواهد شد؛ دعوت خواهیم کرد.

  • منبع : ایسنا

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.

خبرگزاری کودک و نوجوان

آرشیو مطالب