خبــــرگـزاری کـــودک و نــوجـــوان ایــران

  • امروز : پنج شنبه - ۱۷ آذر - ۱۴۰۱
  • برابر با : Thursday - 8 December - 2022
4
ایچنا گزارش می دهد؛

آغاز فراخوان چهاردهمین جشنواره ملی تئاتر کودک و نوجوان مهر

  • 21 شهریور 1400 - 17:46
آغاز فراخوان چهاردهمین جشنواره ملی تئاتر کودک و نوجوان مهر
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دزفول با اعلام آغاز فراخوان چهاردهمین جشنواره ملی تئاتر کودک و نوجوان مهر دزفول گفت: ابلاغ پیام صلح و دوستی به کودکان جهان یکی از اهداف این جشنواره است.

به گزارش خبرگزاری ایچنا؛نادر سعادتی‌فرد روز یکشنبه ا افزود: چهاردهمین جشنواره ملی تئاتر کودک و نوجوان مهر دزفول با شعار کودک، دوستی، بازی و نشـاط با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خوزستان، انجمن هنرهای نمایشی استان خوزستان و انجمن هنرهای نمایشی شهرستان دزفول برگزار خواهد شد.
وی با بیان اینکه این جشنواره ۲۵ آذرماه در ۲ بخش اصلی نمایشنامه نویسی، مقاله و پژوهش و بخش جانبی کارگاه‌های آموزشی برگزار می شود، گفت: افزایش نشاط کودکان ونوجوانان، گسترش و کمک به تولید نمایش نامه نویسی با موضوعات کودک ونوجوان و تقویت و افزایش نشاط اجتماعی در بین نویسندگان کشور از جمله اهداف برگزاری این جشنواره هستند.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دزفول بیان کرد: جایزه پرتقال طلایی از ویژگی‌های این جشنواره است که با نظر هیات داوران به اثر برگزیده اهدا می‌شود.
وی با بیان اینکه این جشنواره به صورت غیرحضوری و به منظور حمایت از پژوهشگران برگزار می‌شود، افزود: به دلیل همه گیری کرونا بخش‌های صحنه‌ای و خیابانی در جشنواره چهاردهم برگزار نخواهند شد.

سعادتی‌فرد اظهارداشت: ستاد برگزاری این جشنواره با هدف ارتقای بنیه علمی حوزه تئاتر، کارگاه‌های آموزشی را با حضور کارشناسان مربوطه برگزار می‌کند.

وی با بیان اینکه جشنواره با موضوع آزاد برگزار می‌شود اما اولویت با آثار مرتبط با شعار جشنواره است، افزود: شرکت کنندگان باید فرم تقاضای شرکت در این جشنواره را به آدرس دزفول، خیابان کشاورز، بین خیابان‌های حضرت رسول اکرم (ص) و شهید دکتر بهشتی، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دزفول ارسال کنند.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دزفول گفت: متقاضیان شرکت در چهاردهمین جشنواه ملی تئاتر کودک و نوجوان مهر دزفول برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره تماس‌های ۰۶۱۴۲۲۴۰۳۰۰ و ۰۹۳۶۹۷۳۲۶۵۳ تماس بگیرند.

  • منبع : ایرنا

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.

خبرگزاری کودک و نوجوان

آرشیو مطالب