خبــــرگـزاری کـــودک و نــوجـــوان ایــران

  • امروز : دوشنبه - ۸ خرداد - ۱۴۰۲
  • برابر با : Monday - 29 May - 2023
3

۱۳۵ دانش‌آموزان دور از «شاد» بسته آموزشی دریافت کردند

  • 07 اردیبهشت 1399 - 14:51
۱۳۵ دانش‌آموزان دور از «شاد» بسته آموزشی دریافت کردند

به گزارش خبرگزاری ایچنا؛ حمید حاتمی در زنجان اظهار کرد: تلاش آموزش ایجاد شرایط برابر آموزشی برای همه دانش‌آموزان است. مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک زنجان با بیان اینکه با توجه به شیوع بیماری کرونا آموزش تحت تاثیر قرار گرفت، عنوان کرد: در این ایام با ایجاد بستر در فضای مجازی بین معلم و دانش‌آموز حتی […]

به گزارش خبرگزاری ایچنا؛ حمید حاتمی در زنجان اظهار کرد: تلاش آموزش ایجاد شرایط برابر آموزشی برای همه دانش‌آموزان است.

مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک زنجان با بیان اینکه با توجه به شیوع بیماری کرونا آموزش تحت تاثیر قرار گرفت، عنوان کرد: در این ایام با ایجاد بستر در فضای مجازی بین معلم و دانش‌آموز حتی در دورترین نقاط نیز ارتباط برقرار شد.

وی با بیان اینکه برای برقراری عدالت آموزشی در بین دانش‌آموزان تلاش شده است، ادامه داد: با پیش‌بینی برنامه‌های مختلف دانش‌آموزان از فرآیند تعلیم و تربیت دور نباشند.

حاتمی با اشاره به اینکه آموزش در این ایام در بستر فضای اینترنتی و مجازی اتفاق می‌افتد، اضافه کرد: با توجه به عدم دسترسی برخی دانش‌آموزان به این بستر آموزش و پرورش ناحیه یک اقدام به توزیع پک آموزشی در بین این دانش‌آموزان کرده است.

مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک زنجان با اشاره به اینکه در سال‌جاری پک‌های آموزشی بین ۱۳۵ دانش‌آموز  ناحیه یک زنجان توزیع شده است، تصریح کرد: این دانش‌آموزان در ۱۱ روستای ناحیه یک زنجان حضور دارند.

وی گفت: پک آموزشی، پرورشی، لوازم ورزشی و بهداشتی از جمله محتوایی است که در این بسته‌ها به دانش‌آموزان عرضه می‌شود./

 

منبع: خبرگزاری فارس

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.

خبرگزاری کودک و نوجوان

آرشیو مطالب