۶۰ هزار دانش آموز خراسان جنوبی در المپیاد درون مدرسه ای شرکت می‌کنند

به گزارش خبرگزاری ایچنا؛ «مهدی گلدانی مقدم» امروز (9 آذر) در آیین بهره برداری از زمین چمن مصنوعی دبستان شهید سید علیرضا رحیمی در بیرجند، اظهار کرد: در چندسال اخیر با حمایت دولت با وجود تمام مشکلات اقتصادی توانسته ایم اقدامات مهمی از جمله افتتاح استخر بشرویه و افتتاح چمن مصنوعی در مدارس را انجام دهیم.

 

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش خراسان جنوبی با بیان اینکه در حال حاضر هشت زمین چمن مصنوعی در سطح مدارس استان فعال است، افزود: همچنین دو زمین چمن مصنوعی در دیهوک طبس و امیرآباد بیرجند نیز تا پایان امسال به بهره برداری می رسد.

 

گلدانی مقدم با اشاره به توزیع تجهیزات ورزشی طی چهار مرحله در سال جاری، ادامه داد: از ابتدای امسال 500 میلیون تومان تجهیزات ورزشی در بین مدارس استان توزیع شده است.

 

وی از توزیع 2 هزار کاور ورزشی بزودی در مدارس استان خبر داد و عنوان کرد: امسال بیش از 60 هزار دانش آموز  خراسان جنوبی در طرح المپیاد ورزشی درون مدرسه ای شرکت می کنند که نیاز است بسترهای لازم در این زمینه فراهم شود.

 

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش خراسان جنوبی با اشاره به اینکه کلاس تخصصی درس  تربیت بدنی در مدارس شهرستان خوسف و درمیان دایر شده، بیان کرد: کلاس تخصصی درس تربیت بدنی در مدارس شهرستان نهبندان و طبس نیز افتتاح خواهد شد./

 

منبع: خبرگزاری شبستان

همچنین ببینید

اجرای طرح ملی شنبه های کتاب در مساجد

به گزارش خبرگزاری ایچنا ؛ناهیدی فرد گفت: اجرای طرح ملی شنبه های کتاب مساجد، منجر …