خبــــرگـزاری کـــودک و نــوجـــوان ایــران

  • امروز : یکشنبه - ۱۴ خرداد - ۱۴۰۲
  • برابر با : Sunday - 4 June - 2023
2

۳۱۳ کودک بی‌سرپرست زیر پوشش نیکوکار میبدی قرار گرفتند

  • 30 آذر 1398 - 11:15
۳۱۳ کودک بی‌سرپرست زیر پوشش نیکوکار میبدی قرار گرفتند

به گزارش خبرگزاری ایچنا؛ به نقل از روابط عمومی کمیته امداد استان یزد، غلامرضا مشعل چی اظهار داشت: طرح اکرام ایتام از جمله طرح‌های خداپسندانه کمیته امداد است که مورد استقبال مردم نیکوکار استان قرار گرفته است. وی با بیان اینکه ۲۶ میلیون و ۵۲۷ نیکوکار یزدی حمایت ۴ هزار و پنج کودک و فرزند […]

به گزارش خبرگزاری ایچنا؛ به نقل از روابط عمومی کمیته امداد استان یزد، غلامرضا مشعل چی اظهار داشت: طرح اکرام ایتام از جمله طرح‌های خداپسندانه کمیته امداد است که مورد استقبال مردم نیکوکار استان قرار گرفته است.

وی با بیان اینکه ۲۶ میلیون و ۵۲۷ نیکوکار یزدی حمایت ۴ هزار و پنج کودک و فرزند نیازمند غیر یتیم را بر عهده دارند، افزود: حامیان نیکوکار استان یزد طی هشت‌ماهه نخست امسال ۸ میلیارد و ۲۴۰ میلیون تومان در قالب طرح اکرام و محسنین به ایتام و فرزندان نیازمند تحت حمایت کمک کردند.

مشعل‌چی با اشاره به اینکه کمک‌های اهدایی از سوی حامیان برای کمک به هزینه تحصیلی، معیشت و درمان جامعه هدف تحت حمایت هزینه می‌شود، تصریح کرد: مردم خداجوی استان می‌توانند با مراجعه به دفاتر کمیته امداد در سراسر استان، یتیم و یا فرزند نیازمند (محسنین) موردنظر خود را انتخاب کرده و ماهیانه حداقل ۵۰ هزار تومان به آن‌ها کمک کنند.

وی ادامه داد: سامانه نیکوکاری (تلفن رایگان) ۰۹۶۸۸۷، بخش‌های نیکوکاری نرم‌افزارهای کاربردی تلفن همراه همچون سکه، درگاه‌های اینترنتی emdad.ir و mohsenin.ir برای سهولت در دریافت کمک‌های مردمی در نظر گرفته‌شده است./

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.

خبرگزاری کودک و نوجوان

آرشیو مطالب