۳۰۰۰ دانش‌آموز لرستانی به مناطق عملیاتی جنوب اعزام شدند

به گزارش خبرگزاری ایچنا؛ سرهنگ محسن رشیدی در جمع خبرنگاران اظهارداشت: مهمترین هدف از اعزام کاروان های  راهیان نور به مناطق عملیاتی دفاع مقدس انتقال فرهنگ ایثار، جهاد و شهادت به نسل امروز جامعه است.

وی افزود: انتقال فرهنگ ایثار و شهادت با حضور در مناطق عملیاتی و آشنایی با پیشینه و اهداف جوانان دیروزاز نیاز های امروز جامعه است و باید بین نسل امروز و گذشته پیوند برقرارکنیم.

معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت ابوالفضل (ع)لرستان عنوان کرد: بهترین کارکرد راهیان نور آشنایی جوانان با ارزش ها و باورهایی است  که از  یک ملت سرچشمه  گرفته است.

وی با اشاره به برنامه های  راهیان نور سپاه لرستان بیان کرد: در بخش دانش آموزی امسال سهمیه اعزام ۵ هزار و ۵۰۰ دانش آموز به مناطق عملیاتی را داریم که از این تعداد تا کنون سه هزار نفر اعزام و مابقی تا پایان بهمن ماه امسال اعزام خواهند شد.

رشیدی گفت: اعزام دانشجویان از اول اسفند ماه و همچنین اعزام عموم مردم به مناطق عملیاتی از دیگر برنامه های سپاه لرستان است، عموم مردم از طریق رسانه هایی که اعلام خواهند شد به صورت خانوادگی ثبت نام و از فضاهایی که سپاه در مناطق عملیاتی ساخته استفاده خواهند کرد./

 

منبع:راه دانا

همچنین ببینید

غرق شدن کودک زنجانی در رودخانه گوران

به گزارش خبرگزاری ایچنا؛ فرمانده انتظامی شهرستان خدابنده از غرق شدن کودک 10 ساله در …