یک کودک فلسطینی در حمله رژیم صهیونیستی زخمی شد

به گزارش خبرگزاری ایچنا به نقل از تسنیم ؛یک کودک فلسطینی در حمله نظامیان رژیم صهیونیستی به الخلیل در کرانه باختری زخمی شد. یک کودک فلسطینی در پی تیراندازی نظامیان رژیم اشغالگر صهیونیستی به شدت مجروح شد.

طبق گزارش رسانه های اراضی اشغالی، این کودک در پی شلیک گلوله پلاستیکی نظامیان ارتش رژیم اشغالگر در جریان تظاهرات مردمی در مرکز کرانه باختری (الخلیل) زخمی شده است.

نظامیان صهیونیستی پیشتر هم 4 فلسطینی را در کرانه باختری بازداشت کرده بودند .نظامیان صهیونیست به طور مستمر در هفته چندین نوبت به روستاهای فلسطینی در نقاط مختلف کرانه باختری به طور شبانه حمله می کنند.

به گفته ساکنان فلسطینی که بارها حریم خصوصی خانه هایشان توسط نظامیان صهیونیستی نقض شده است، اشغالگران با انجام اینگونه اقدامات وحشیانه و خلاف قوانین بین المللی قصد دارند فلسطینی ها را مانند 70 سال پیش از خانه های خود کوچ اجباری دهند اما سال هاست که در پیشبرد سیاست های خصمانه شان ناموفق بوده اند.

کرانه باختری منطقه ای فلسطینی نشین است که به 3 بخش ( A.B.C) تقسیم شده و یک بخش آن به طور کامل توسط تشکیلات خودگردان محمود عباس و یک بخش به طور مشترک میان این تشکیلات و رژیم اشغالگر و بخش سوم نیز به طور کامل توسط صهیونیست ها اداره می شود. با وجود چنین توافقنامه ای که میان برخی سران فتح با اشغالگران اسرائیلی منعقد شد اما هنوز فلسطینیان ساکن مناطق مذکور مورد آزار و اذیت قرار می گیرند و سازمان ملل متحد و شورای امنیت تنها به صدور اخطار بسنده می کنند.

همچنین ببینید

سکوت وبی توجهی سازمان ملل به کودکان گرسنه یمن

سازمان ملل به جای اینکه کودکان یمن را ببیند، جانب متجاوزان را گرفته است و …