یک هزار دانش‌آموز در ووشو زنجان پیکرسنجی شدند

به گزارش خبرگزاری ایچنا؛ رضا محمودی، شامگاه شنبه در جمع خبرنگاران افزود: این پیکرسنجی در آکادمی بین‌المللی ووشو زنجان زیر نظر مربیان و کارشناسان مجرب و توانمند استان و با تست‌ها و در نظرگرفتن شاخص‌های لازم، انجام شد.

وی، استعدادیابی و برنامه ریزی را از رویکردهای اصلی هیات ووشو زنجان دانست و اظهار داشت: استعدادیابی و استعدادپروری باید در سنین پایین انجام شود تا بتوان در بحث قهرمان پروری، موفق و توانمندتر ظاهر شد.

محمودی، استعدادیابی را بسیار مهم و تاثیرگذار خواند و تصریح کرد: باید ورزشکاران مستعد را کشف و پرورش داد تا بستر لازم برای قهرمان پروری فراهم‌تر شود.

وی با بیان اینکه ورزشکاران مستعد نیازمند حمایت و تمرین مستمر و منظم هستند، افزود: هیات تلاش دارد تا قهرمانانی چون محسن محمدسیفی که از قهرمانان بلامنازع این رشته ورزشی است را تربیت کرده و تحویل جامعه ورزش کشور دهد.

مسوؤل کمیته استعدادیابی هیات ووشو استان زنجان گفت: دغدغه اولیا این است که فرزندانشان رشته‌ای را انتخاب کنند که وقت‌شان به بطالت نگذرد.

محمودی افزود: با توجه به اینکه استعدادهای خوبی در شهرستان‌های این استان وجود دارد، به همین خاطر هیات ووشو زنجان به برگزاری دوره‌های استعدادیابی در شهرستان‌ها نیز توجه جدی دارد./

 

منبع: ایرنا

همچنین ببینید

نمایش چهار انیمیشن ایرانی در برزیل

به گزارش خبرگزاری ایچنا به نقل از دنیای سینما ؛چهار فیلم انیمیشن از سینمای ایران …