یک میلیون پاکت ویژه جشن عاطفه‌ها در مدارس استان تهران توزیع شد

سرپرست کمیته امداد امام خمینی(ره) استان تهران به توزیع یک میلیون پاکت برای کمک به دانش‌آموزان نیازمند در سطح مدارس استان تهران اشاره کرد و گفت: در مرحله دوم جشن عاطفه‌ها با شعار (با رنگ مهر رویایی بسازیم) ۱۰ مهر ماه برگزار می‌شود.


به گزارش خبرگزاری ایچنا1؛ از کمیته امداد استان تهران، سید ابوالفضل پرپنچی اظهار داشت: جشن عاطفه ها با هدف ترویج فرهنگ انفاق، احسان و نیکوکاری در بین دانش آموزان و جمع آوری کمک‌های مردمی برای دانش آموزان نیازمند در ۶ هزار و ۶۰۰   مدرسه در استان تهران برگزار می شود.
وی از توزیع یک میلیون پاکت جشن عاطفه ها در مدارس استان به منظور جمع آوری کمکهای نقدی دانش آموزان اشاره کرد و افزود: این پاکت ها توسط سازمان دانش آموزی بین دانش آموزان در مدارس توزیع شده است که این کمک‌ها در اختیار مدیران مدارس برای کمک به دانش آموزان نیازمند قرار می‌گیرد.
سرپرست کمیته امداد استان تهران گفت: خیران همچنین می توانند با شماره ثابت ۰۲۱۷۳۵۵ و انتخاب عدد ۴، شماره گیری کد دستوری #۰۲۱ *۸۸۷۷* شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۰۰۰۰۲۰۰۸ و شرکت در پویش #تامهر_با_همدلی کمک های خود به دانش آموزان نیازمند اختصاص دهند.
پرپنچی یادآور شد: در مرحله اول جشن عاطفه ها ۴ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان به صورت نقدی و غیر نقدی (تهیه لوازم التحریر و پوشاک) برای دانش آموزان نیازمند جمع آوری شد.

نخستین مرحله این طرح۷ و ۸ شهریور ماه در سطح مساجد، پایگاه اصلی کمیته امداد و مصلی نماز جمعه برگزار شد./

 

منبع: ایرنا

همچنین ببینید

همه چیز درباره کودکان کار اینستاگرامی

به گزارش خبرگزاری ایچنا ؛اینستاگرام را باز می‌کنم. صفحات شناسنامه‌داری را می‌بینم که پیش از …