یادواره شهدای معلم و دانش‌آموز در تاکستان برگزار می‌شود

به گزارش خبرگزاری ایچنا؛ جلسه هماهنگی جهت برگزاری یادواره شهدای معلم و دانش‌آموز با حضور علی‌اصغر طاهرخانی رئیس آموزش و پرورش، جواد طاهرخانی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران، محمد اکبری رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و دیگر اعضا در سالن جلسات اداره آموزش و پرورش شهرستان تاکستان برگزار شد.
در این جلسه، رئیس آموزش و پرورش شهرستان تاکستان بر برگزاری با کیفیت یادواره شهدای معلم و دانش‌آموز که به نام لاله‌های روشن نامگذاری شده، تاکید کرد.
وی افزود: باید برنامه‌ریزی دقیقی در برپایی باشکوه این یادواره صورت گیرد تا مخاطبان بیشتری جهت آشنایی با سیره شهدا در برنامه فوق حضور یابند.
در ادامه جلسه فوق، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان تاکستان به تشریح برنامه‌های فرهنگی در یادواره شهدای معلم و دانش‌آموز پرداخت.
طاهرخانی از مسئولان دستگاه‌های اجرایی به ویژه شهرداری و فرهنگ و ارشاد اسلامی خواست تا در برگزاری این یادواره همکاری‌های لازم را داشته باشند.
وی ضمن تقدیر از زحمات برگزارکنندگان این یادواره گفت: هرگونه همکاری و مساعدت که در توان داشته باشیم در اجرای یادواره یاد شده دریغ نخواهیم کرد.
این مقام مسئول همچنین در خصوص نصب بنر، ساخت کلیپ شهدا، تیزر برنامه و دعوت از خانواده‌های شهدا با ارسال پیامک اعلام آمادگی کرد.
گفتنی است: در این جلسه، مسئولان پیرامون نحوه اجرای یادواره شهدای معلم و دانش‌آموز در شهرستان تاکستان با یکدیگر بحث و تبادل نظر کردند.
همچنین در جلسه فوق مقرر شد، این یادواره همزمان با ایام‌الله دهه فجر در 16 بهمن ماه سال جاری ساعت 9 صبح در سالن اجتماعات فرهنگسرای امام علی(ع) اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان تاکستان برگزار شود./

 

منبع: ایثار

همچنین ببینید

اجرای ۲۳۶ برنامه در حوزه کودک و نوجوان به مناسبت «فتح خرمشهر» در مازندران

به گزارش خبرگزاری ایچنا؛ «محمدعلی یزدان شناس» مدیر کل کانون پرورش فکری مازندران در نخستین …