خبــــرگـزاری کـــودک و نــوجـــوان ایــران

  • امروز : چهارشنبه - ۶ مهر - ۱۴۰۱
  • برابر با : Wednesday - 28 September - 2022
3

کنکور ۱۴۰۰آغاز شد

  • 08 تیر 1400 - 9:56
کنکور ۱۴۰۰آغاز شد

بیش از ۲۲ هزار داوطلب کنکور در چهارمحال و بختیاری رقابت خود را از فردا آغاز می کنند به گزارش ایچنا به نقل از ایسنا/چهارمحال و بختیاری معاون آموزشی دانشگاه شهرکرد تعداد کل افراد شرکت‌کننده در کنکور سراسری سال ۱۴۰۰ در استان را در پنج گروه امتحانی ۲۲ هزار و ۸۴۷ نفر اعلام کرد و […]

بیش از ۲۲ هزار داوطلب کنکور در چهارمحال و بختیاری رقابت خود را از فردا آغاز می کنند

به گزارش ایچنا به نقل از ایسنا/چهارمحال و بختیاری معاون آموزشی دانشگاه شهرکرد تعداد کل افراد شرکت‌کننده در کنکور سراسری سال ۱۴۰۰ در استان را در پنج گروه امتحانی ۲۲ هزار و ۸۴۷ نفر اعلام کرد و گفت: داوطلبان کنکور در پنج گروه زبان، ریاضی، انسانی، تجربی و هنر در استان با هم به رقابت می‌پردازند.

حمدالله مشتاقی در گفت‌وگو با ایسنا با بیان اینکه کنکور سراسری سال ۱۴۰۰ در دو حوزه امتحانی در مرکز چهارمحال و بختیاری، برگزار می‌شود، اظهار کرد: دانشگاه شهرکرد و دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد، حوزه‌های درنظر گرفته شده در مرکز استان هستند.

وی افزود: کنکور سراسری در شهرستان‌های چهارمحال و بختیاری به ترتیب در دانشگاه پیام نور بروجن، اداره آموزش و پرورش بروجن، دانشگاه پیام نور فارسان، اداره آموزش و پرورش لردگان، اداره آموزش و پرورش کوهرنگ، اداره آموزش و پرورش اردل، اداره آموزش و پرورش کیار، اداره آموزش و پرورش بن و اداره آموزش و پرورش خانمیرزا برگزار می‌شود.

معاون آموزشی دانشگاه شهرکرد تعداد کل افراد شرکت‌کننده کنکور ۱۴۰۰ در استان را در پنج گروه امتحانی ۲۲ هزار و ۸۴۷ نفر اعلام و بیان کرد: یک هزار و ۷۳۱ نفر از داوطلبان در گروه هنر، یک هزار و ۷۱۳ نفر در گروه ریاضی، هفت هزار ۶۰۹ نفر در گروه انسانی، ۹ هزار ۴۴۵ نفر در گروه تجربی و دو هزار و ۳۴۹ نفر در گروه زبان در استان با هم به رقابت می‌پردازند.

مشتاقی یادآور شد: در هر کدام از گروه‌های امتحانی به‌ترتیب، یک هزار و ۹۰ نفر داوطلب رشته هنر، ۵۶۷ نفر داوطلب رشته ریاضی، دو هزار و ۶۹ نفر داوطلب رشته انسانی، دو هزار و ۶۵۰ نفرداوطلب رشته تجربی و یک هزار و ۲۶۳ نفر داوطلب رشته زبان‌های خارجی در حوزه امتحانی دانشگاه شهرکرد در این ماراتن شرکت می‌کنند.

وی درخصوص داوطلبان مبتلا به کرونا، تصریح کرد: ۱۲۸ نفر در سراسر کشور، طی فرم خوداظهاری ابتلای خود را به این بیماری اعلام کرده‌اند، آمار مبتلایان در چهارمحال و بختیاری تاکنون گزارش نشده، در هر صورت مکان خاص برای این افراد در حوزه‌های امتحانی استان در نظر گرفته شده است.

تمهیدات لازم به‌منظور ارسال سوالات برای افراد بستری‌شده در بیمارستان‌های استان نیز در نظر گرفته شده و چیدمان صندلی‌ها طبق موازین بهداشتی انجام می‌شود، همچنین  فراهم کردن مواد ضدعفونی‌کننده در حوزه‌های امتحانی صورت گرفته است.

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.

خبرگزاری کودک و نوجوان

آرشیو مطالب