خبــــرگـزاری کـــودک و نــوجـــوان ایــران

  • امروز : دوشنبه - ۴ مهر - ۱۴۰۱
  • برابر با : Monday - 26 September - 2022
1

کنفدارسیون هندبال اسیا قزاقستان را به عنوان میزبان مسابقات جهانی معرفی کرد

  • 26 مرداد 1400 - 14:55
کنفدارسیون هندبال اسیا قزاقستان را به عنوان میزبان مسابقات جهانی معرفی کرد

کنفدراسیون هندبال آسیا میزبان مسابقات قهرمانی دختران نوجوان را اعلام کرد. به گزارش خبرگزاری ایچنا، کنفدراسیون هندبال آسیاT قزاقستان را به عنوان میزبان نهمین دوره مسابقات قهرمانی آسیا دختران نوجوان معرفی کرد. کنفدراسیون آسیا پیش از این تاریخ برگزاری این مسابقات را از ۲۹ آبان تا ۸ آذر اعلام کرده بود و اکنون نیز با […]

کنفدراسیون هندبال آسیا میزبان مسابقات قهرمانی دختران نوجوان را اعلام کرد.

به گزارش خبرگزاری ایچنا، کنفدراسیون هندبال آسیاT قزاقستان را به عنوان میزبان نهمین دوره مسابقات قهرمانی آسیا دختران نوجوان معرفی کرد.
کنفدراسیون آسیا پیش از این تاریخ برگزاری این مسابقات را از ۲۹ آبان تا ۸ آذر اعلام کرده بود و اکنون نیز با اعلام میزبان، این مسابقات در همان تاریخ برگزار خواهد شد.

تیم ملی هندبال دختران نوجوان ایران زیر نظر کادر فنی تمرینات خود را برای حضور در این مسابقات انجام می‌دهند. کادر فنی تیم ملی را خدیجه قانع به عنوان سرمربی، فاطمه محمدخانی به عنوان مربی، ندا اسدی فیزیوتراپ و غلامعلی اکبرآبادی مدیر فنی تشکیل می‌دهند.

همچنین شانزدهمین دوره رقابت‌های قهرمانی دختران جوان قرار است از ۲۳ بهمن تا ۲ اسفند برگزار شود که هنوز میزبان این مسابقات مشخص نیست. ممکن است با معرفی میزبان تاریخ برگزاری این مسابقات دستخوش تغییر شود.

منبع:خبرگزاری ایسنا

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.

خبرگزاری کودک و نوجوان

آرشیو مطالب