کمک ۶ میلیارد ریالی مرکز نیکوکاری فرهنگیان به دانش‌آموزان سیل‌زده لرستان

به گزارش خبرگزاری ایچنا؛ محمد محمدی فرد، مدیرکل کمیته امداد امام (ره) استان البرز، بابیان اینکه تمامی دفاتر و مراکز نیکوکاری این نهاد در استان البرز آماده جمع‌آوری کمک‌های مردم نیکوکار استان هستند، گفت: مرکز نیکوکاری فرهنگیان از جمله مراکز نیکوکاری فراگیر در استان البرز است که باهدف توسعه مردمی خیر و احسان در تعامل و هم‌افزایی با کمیته امداد امام (ره) ایجادشده و از روزهای نخست حادثه سیل اخیر کمک‌های قابل‌توجهی را برای هم‌وطنان سیل‌زده استان لرستان ارسال کردند.

او افزود: مرکز نیکوکاری فرهنگیان ۱۶ کامیونت کالای اهدایی دانش‌آموزان البرزی شامل وسایل گرمایشی، میز و صندلی، رایانه و وسایل کمک‌آموزشی به ارزش ۶ میلیارد ریال را برای دانش‌آموزان مناطق سیل‌زده استان لرستان ارسال کرد.

محمدی فرد با اشاره به اینکه مرکز نیکوکاری فرهنگیان دارای شبکه منسجمی از مخاطبان است افزود: ۴۶۰ هزار دانش‌آموز مشغول به تحصیل در بیش از ۱۵۰۰ مدرسه استان البرز به همراه ۲۵ هزار معلم و فرهنگی جامعه هدف مرکز نیکوکاری فرهنگیان در امر توسعه خیر و احسان را تشکیل می‌دهد.

مدیرکل کمیته امداد امام (ره) استان البرز گفت: دانش‌آموزان و فرهنگیان عزیز همچنان می‌توانند از طریق شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۲۹۷۰۰۴۵۹ بنام مرکز نیکوکاری فرهنگیان کمک‌های نقدی خود را به دانش‌آموزان نیازمند اهدا کنند./

 

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

همچنین ببینید

غرق شدن کودک زنجانی در رودخانه گوران

به گزارش خبرگزاری ایچنا؛ فرمانده انتظامی شهرستان خدابنده از غرق شدن کودک 10 ساله در …