مشارکت 5 6 میلیارد تومانی مردم استان سمنان در جشن نیکوکاری

کمک ۱۵۰ میلیون تومانی خمینی ها به دانش آموزان

به گزارشخبرگزاری ایچنا1؛«جواد داودی» ضمن تقدیر از حضور و مشارکت مردم خیر و نیکوکار شهرستان خمین در کمک به محرومین و نیازمندان گفت: مرحله اول جشن عاطفه ها امسال در روزهای هفتم و هشتم شهریور برگزار شد که این مرحله به دلیل مشارکت و حضور مردم خیر و نیکوکار تا اول مهر به طول انجامید.

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان خمین با اشاره به اینکه در مرحله اول  شور عاطفه ها  نیکوکاران مجموعا با اهداء کمک‌های نقدی و کالایی خود  بیش  از ۱۵۰ میلیون تومان به کمیته امداد امداد کمک کردند، افزود: این کمک ها در کمترین زمان ممکن در بین دانش آموزان توزیع  شد.

 وی همچنین از اهدای ۳۰۰ بسته فرهنگی توسط خیران خمینی به دانش آموزان تحت حمایت اشاره کرد و ادامه داد: نیکوکاران خمینی بیش از ۳۰۰ بسته فرهنگی شامل لوازم التحریر، نوشت افزار، کیف و ملزومات آموزشی را  به دانش آموزان نیازمند تحت حمایت اهداء کردند.

این مقام مسئول  اضافه کرد: بسته های توزیع شده بین دانش آموزان شامل کیف، انواع نوشت افزار، دفتر و پاک کن، جا مدادی و مدادرنگی و خودکار بود که ارزش هربسته ۲۰۰ هزار تومان بوده است.

وی در ادامه جشن عاطفه ها را فرصتی برای ترویج فرهنگ نوع دوستی و کمک به همنوعان دانست و گفت: این جشن فرصت مناسبی برای کمک به دانش آموزان کم بضاعت است و آماده کردن این عزیزان برای حضور با عزت در کلاس درس در کنار سایر دانش آموزان است.

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان خمین همچنین از برگزاری مرحله دوم جشن عاطفه با عنوان «شور عاطفه ها» خبر داد و گفت: مرحله دوم جشن عاطفه‌ ها با حضور دانش آموزان و مشارکت فرهنگیان و عموم خیران جامعه برگزار می شود.

داودی اضافه کرد: این مرحله از اول مهر ماه شروع و تا ۱۰ مهر ماه ادامه خواهد داشت و روز دهم مهر ماه زنگ نیکوکاری در مدارس به صدا در خواهد آمد و دانش آموزان و اولیای مدارس کمک های نقدی و غیر نقدی خود را برای کمک به نیازمندان اهدا می کنند./

منبع: خبرگزاری شبستان

همچنین ببینید

رئیس جمهور منتخب ازخانه کودکان کار یاسر بازدید کرد

رئیس جمهور منتخب همزمان با عید سعید غدیرخم از خانه کودکان کار یاسر که به …