خبــــرگـزاری کـــودک و نــوجـــوان ایــران

  • امروز : جمعه - ۸ مهر - ۱۴۰۱
  • برابر با : Friday - 30 September - 2022
4

کمک میلیاردی نیکوکاران یزدی به ایتام

  • 25 مرداد 1400 - 11:25
کمک میلیاردی نیکوکاران یزدی به ایتام

رئیس کمیته امداد منطقه دو یزد: نیکوکاران یزدی حمایت از هزار و ۴۰۰ فرزند مددجوی تحت حمایت کمیته امداد منطقه دو شهرستان یزد را بر عهده دارند. به گزارش خبرگزاری ایچنا؛محمدحسین حسن پور با بیان اینکه کودکان نیازمند از آسیب‌پذیرترین قشر جامعه و نیازمند توجه ویژه هستند، گفت: حامیان نیکوکار یزدی در سه ماهه نخست […]

رئیس کمیته امداد منطقه دو یزد: نیکوکاران یزدی حمایت از هزار و ۴۰۰ فرزند مددجوی تحت حمایت کمیته امداد منطقه دو شهرستان یزد را بر عهده دارند.

به گزارش خبرگزاری ایچنا؛محمدحسین حسن پور با بیان اینکه کودکان نیازمند از آسیب‌پذیرترین قشر جامعه و نیازمند توجه ویژه هستند، گفت: حامیان نیکوکار یزدی در سه ماهه نخست سال جاری یک میلیارد و ۷۱۵ میلیون تومان به‌ صورت نقد و کالا به فرزندان ایتام و محسنین کمک کردند.

وی با اشاره به فرهنگ اصیل مردم یزد در انجام امور خیرخواهانه افزود: نیکوکاران یزدی حمایت از هزار و ۴۰۰ نفر از فرزندان مددجوی تحت حمایت کمیته امداد منطقه دو شهرستان یزد را در قالب طرح اکرام ایتام و محسنین بر عهده دارند.

رئیس کمیته امداد منطقه دو یزد تصریح کرد: رسیدگی به کودکان یتیم و فرزندان نیازمندی که سرپرست آن‌ها ناتوان و از کارافتاده هستند از دغدغه‌ها و اولویت‌های کمیته امداد بوده و این نهاد تمام تلاش خود را در حمایت و خدمت‌رسانی به آنان به کار گرفته است.

حسن پور با اشاره به تداوم اجرای طرح «هر کارمند، حامی یک فرزند معنوی» از همه کارمندان دولت و کارکنان شرکت‌ها، مؤسسات و بانک‌ها دعوت کرد با سرانه ماهیانه حداقل ۵۰ هزار تومان حامی یک فرزند معنوی (ایتام و فرزندان محسنین) شوند و از برکات معنوی این طرح بهره‌مند شوند.

وی اظهار داشت: مردم نیکوکار می‌توانند برای اطلاع از نحوه حمایت از فرزندان معنوی و نیازمند با شماره تلفن‌های ۰۳۵۳۶۳۰۴۷۱۳ و ۰۳۵۳۶۳۰۴۷۱۵ کمیته امداد منطقه دو یزد تماس بگیرند.

 

منبع:خبرگزاری صداوسیما

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.

خبرگزاری کودک و نوجوان

آرشیو مطالب