خبــــرگـزاری کـــودک و نــوجـــوان ایــران

  • امروز : جمعه - ۷ بهمن - ۱۴۰۱
  • برابر با : Friday - 27 January - 2023
1
ایچنا گزارش می دهد؛

افزایش ۴۳ درصدی کمک نیکوکاران یزدی به ایتام و محسنین

  • 09 آبان 1400 - 15:32
افزایش ۴۳ درصدی کمک نیکوکاران یزدی به ایتام و محسنین
مدیرکل کمیته امداد استان یزد: حدود ۲ هزار کارمند در سطح استان حمایت ایتام و فرزندان نیازمند را بر عهده دارند.

به گزارش خبرگزاری ایچنا؛محمد شجاعان با بیان اینکه سخاوتمندان یزدی توجه ویژه‌ای به ایتام و کودکان نیازمند و دستگیری از آنان دارند، گفت: مهرورزان و حامیان نیکوکار یزدی در شش ماهه نخست امسال با کمک ۱۶ میلیارد تومانی به ایتام و کودکان نیازمند تحت حمایت کمیته امداد در قالب طرح اکرام ایتام و محسنین، افزایش ۴۳ درصدی کمک‌ها نسبت به مدت مشابه در سال ۹۹ را رقم زدند.

وی افزود: هشت هزار نفر از حامیان را بانوان و ۱۴ هزار نفر را آقایان تشکیل می‌دهند. تعداد ۲ هزار و ۶۵۰ نفر از حامیان نیکوکار طرح اکرام ایتام و محسنین به نیابت از یک شهید یا پدر و مادر مرحومشان حامی شده‌اند.

مدیرکل کمیته امداد استان یزد با اشاره به حمایت ۲ هزار کارمند استان از ایتام و فرزندان تصریح کرد: فرهنگیان و کارمندان آموزش وپرورش در بین کارمندان ادارات استان بیشترین حامی ایتام و فرزندان نیازمند (محسنین) هستند و ۴۹۰ نفر از آنان در این طرح خداپسندانه مشارکت دارند.

شجاعان افزود: طرح “هر کارمند، حامی فرزند معنوی” از طریق هماهنگی و تعامل با سازمان‌ها و ادارات و استفاده از ظرفیت بالقوه کارکنان دستگاه‌های اجرایی استان برای حمایت مادی و معنوی از فرزندان نیازمند و یتیم در حال اجراست.

  • منبع : صداوسیما

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.

خبرگزاری کودک و نوجوان

آرشیو مطالب