کارگاه نقاشی کودک با موضوع «نماز و نیایش» در گرمسار برگزار شد

به گزارش خبرگزاری ایچنا؛ نعمت‌الله قنبری نیک‌دل اظهار داشت: کارگاه آموزش نقاشی ویژه کودکان با موضوع «نماز و نیایش» در فرهنگسرای خورشید تابان گرمسار برگزار شد.

وی ضمن اعلام این خبر افزود: این کارگاه با حضور پرشور کودکان و نوجوانان و خانواده‌های آن‌ها برگزار شد و امیدواریم در آینده نیز بتوانیم نسبت به برگزاری این برنامه‌ها اقدام کنیم.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گرمسار یادآور شد: در این کارگاه علی عزیزی و فاطمه مبارکی، دو تن از اساتید حوزه نقاشی و گرافیک شهرستان گرمسار، به تدریس پرداختند.

وی همچنین هدف از برگزاری این کارگاه را افزایش شورونشاط اجتماعی و استعدادیابی بین کودکان و نوجوانان عنوان کرد و ادامه داد: خوشبختانه ظرفیت‌های بسیار خوبی در بین کودکان و نوجوانان این شهرستان درزمینهٔ هنر نقاشی وجود دارد که می‌توانیم نسبت به شناسایی استعدادها و برنامه‌ریزی برای برگزاری دوره‌های آموزشی ویژه کودکان اقدام کنیم.

علی عزیزی نیز در ادامه ضمن تقدیر و تشکر از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گرمسار بابت برگزاری این کارگاه، بر لزوم مشارکت و همکاری آموزشگاه‌های آزاد هنری در برگزاری این برنامه‌ها تأکید کرد./

 

منبع: خبرگزاری بسیج

همچنین ببینید

اجرای طرح ملی شنبه های کتاب در مساجد

به گزارش خبرگزاری ایچنا ؛ناهیدی فرد گفت: اجرای طرح ملی شنبه های کتاب مساجد، منجر …