کارن جمال امیدی در جشنواره فیلم کودک و نوجوان خورشید تفلیس افتخار آفرید5D

کارن جمال امیدی در جشنواره فیلم‌ کودک و نوجوان خورشید تفلیس افتخار آفرید

به گزارش خبرگزاری ایچنا1؛ یه نقل از روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان لاهیجان،؛ فیلم  کوتاه داستانی«آخرین بازمانده»ساخته کارن جمال امیدی از تولیدات انجمن سینمای جوانان ایران- دفتر لاهیجان جایزه ویژه دبیر جشنواره و مدیر مدرسه سینمایی پیشگامان تفلیس  را از آن خود ساخت.سیزدهمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان “خورشید تفلیس” که  با حضور نمایندگانی از ایران و بیش از بیست کشور جهان، یک‌شنبه بیستم اکتبر (بیست و هشتم مهرماه) در شهر تفلیس گرجستان  به کار خود پایان داد.

موضوع فیلم کوتاه داستانی «آخرین بازمانده»درباره عده ای از انسان هایی است که در صف انتظار برای دیدن یک چیز با ارزش هستند تا اینکه… .

این فیلم کوتاه در شهریور سال گذشته در دومین المپیاد فیلمسازی نوجوانان در شهر اصفهان از طرف هیات داوران این بخش مورد تقدیر قرار گرفته بود.

قابل ذکر است که کارن جمال امیدی امسال در سومین دوره المپیاد فیلمسازی نوجوانان در شهر تاریخی اصفهان با فیلم کوتاه مستند “من” حضور داشته است.

این فیلم‌ کوتاه به همراه چند اثر  برگزیده دیگر ، از جمله آثار المپیاد فیلم‌سازی نوجوانان می باشد و به کوشش سهیلا عسگری عضو شورای برنامه ریزی محتوایی سومین المپیاد فیلمسازی نوجوانان کشور ، برای نمایش در کنار سایر آثاری که نوجوانان و کودکان  سازندگان آن بودند به جشنواره تفلیس ارائه شدند.

همچنین ببینید

تاثیرات مخرب باب اسفنجی در رشد ذهنی کودکان

در طی پژوهشی در سال ۲۰۰۴ بر روی کودکانی که کارتون «باب‌اسفنجی شلوارمکعبی» را تماشا …