خبــــرگـزاری کـــودک و نــوجـــوان ایــران

  • امروز : پنج شنبه - ۱۷ آذر - ۱۴۰۱
  • برابر با : Thursday - 8 December - 2022
1
ایچنا گزارش می دهد؛

پیام سرپرست آموزش و پرورش به مناسبت «انتخابات شوراهای دانش آموزی»

  • 19 آبان 1400 - 14:21
پیام سرپرست آموزش و پرورش به مناسبت «انتخابات شوراهای دانش آموزی»
سرپرست وزارت آموزش و پرورش با صدور پیامی خطاب به «بیست وچهارمین دوره انتخابات شوراهای دانش آموزی» بر مشارکت فعال دانش آموزان در این فعالیت تربیتی تأکید کرد.

به گزارش خبرگزاری ایچنا، در متن پیام علیرضا کاظمی آمده است: «شورای دانش آموزی» فرصت بی نظیر تربیتی در مدرسه به منظور رشد همه جانبه مهارتهای فردی و اجتماعی و توسعه مشارکت دانش آموزان عزیز در فعالیت های تربیتی و آموزشی است.«بیست و چهارمین دوره انتخابات شوراهای دانش آموزی» در سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها،آزمونی بسیار موفق از الگوی مشارکت اجتماعی و سیاسی کاملاً آزاد اما متعهد به مبانی نظام تعلیم و تربیت اسلامی است.

جوانان ونوجوانان بالنده و فهیم میهن عزیزمان در طول تاریخ، بارها قوه فهم و قدرت تشخیص خود را به اثبات رسانده و به رخ جهانیان کشانده اند و با شیوه های مختلف مثل حضور تأثیرگذار در دوران دفاع مقدس، فعالیت های اجتماعی و سیاسی، راهپیمایی ها و حضور پررنگ و با نشاط در انتخابات شوراهای دانش آموزی، با آرمان ها واهداف والای انقلاب اسلامی تجدید میثاق کرده اند.

دانش آموزان عزیز: نظام تعلیم وتربیت، بدون مشارکت و اراده شما آینده سازان شکل نمی گیرد و اکنون دولت منتخب مردمی، به دانش فرزندان لایق وتوانمندی چون شما به خود می بالد که با مسئولیت پذیری، مشارکت جویی، کسب مهارت های اجتماعی ،گفت وگو و نقد سازنده، تعامل فکر واندیشه، تفاهم و همدلی و برقراری ارتباط صحیح و دوسویه با مسئولان مدرسه در پیشبرد اهداف خود وجامعه گام برمی دارید.

از شما عزیزان انتظار دارم در پاسخ به سوالات ریاست محترم جمهوری در مراسم آغازین سال تحصیلی جدید مبنی بر ویژگی های ایران قوی مشارکت فعال داشته باشید.

از مدیران، مربیان و معلمان عزیز نیز انتظار دارم زمینه حضور و مشارکت دانش آموزان را در این فعالیت تربیتی فراهم نمایند و در تمامی مراحل انتخابات، تشکیل انجمن ها، دانش آموز محوری ،تکریم عملی و مشارکت همه جانبه و بانشاط، دانش آموزان را مانند همیشه مورد توجه جدی قرار دهند.

امیدوارم با یاری پروردگار متعال و رهنمودهای داهیانه رهبر معظم انقلاب اسلامی(مدظله العالی) از رهگذر میراث گرانباری که امروز بر ذهن و زبان شما جاری است مسیر موفقیت وشکوفایی را بپیمایید. از درگاه خداوند متعال سلامت و توفیق روز افزون برای شما عزیزان خواستارم.

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.

خبرگزاری کودک و نوجوان

آرشیو مطالب