افزایش پوشش تحصیلی مازندران در دوره متوسطه

پوشش تحصیلی در مازندان در سال تحصیلی 1399-1400

به گزارش ایچنا به نقل از ایسنا/مازندران پوشش تحصیلی در دوره متوسطه در سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹  افزایش می یابد. این خبر را معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش مازندران اعلام کرد

 در نخستین همایش تجلیل از فعالین آموزش در فضای مجازی در زیست بوم جدید علی دهقان ضمن قدردانی از زحمات و تلاش های  دبیران در تحقق فرایند یاددهی-یادگیری علی رغم همه چالش ها، افزود: گسترش شیوع ویروس کرونا مانع آموزش معلمان نشد و مدافعان تعلیم و تربیت با بهره گیری از ابزارهای دیجیتال و رسانه های آموزشی، تولید محتواهای فاخر و در خور تحسین در بسترهای مجازی امن به آموزش پرداختند و با تمام وجود از گسترش یادگیری های از دست رفته به هر دلیلی مانع شدند.

 وی خاطرنشان کرد: آموزش و پرورش مازندران با حمایت و مشارکت نهادها و سازمانهای مختلف به یاری دانش آموزان لازم التوجه و مدارس حاشیه شهرها در سراسر استان شتافت و به شکل های مختلف شرایط را برای ایجاد بستر مناسب و ارتقا آموزش فراهم کرد.

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش مازندران همچنین اظهار کرد: به کمک ادارات تابعه موضوع ترک و بازماندگی از تحصیل همه جانبه پیگیری و همین امر موجب ارتقا و افزایش پوشش تحصیلی در دوره متوسطه شد .

همچنین ببینید

شناسایی قابلیت‌ها و تاب آوری دانش آموزان

وزبر آموزش و پرورش با اشاره به کسب قابلیت‌ها و مهارت‌هایی نظیر “هوش هیجانی” برای …