خبــــرگـزاری کـــودک و نــوجـــوان ایــران

  • امروز : چهارشنبه - ۶ مهر - ۱۴۰۱
  • برابر با : Wednesday - 28 September - 2022
3

پادکست اختصاصی کانون پرورش فکری منتشر شد

  • 29 مرداد 1400 - 23:59
پادکست اختصاصی کانون پرورش فکری منتشر شد

پادکست اختصاصی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با عنوان «رادیو مرغک کانون» منتشر شد. به گزارش خبرگزاری ایچنا،رادیو مرغک به عنوان پل ارتباطی جدید با تکیه بر تاریخچه، گزارش فعالیت‌ها و معرفی محصولات این نهاد دیرپا به تازگی از سوی این اداره‌کل تهیه و در پلتفرم‌ها و شبکه‌های مجازی منتشر شده است. در شماره‌ی […]

پادکست اختصاصی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با عنوان «رادیو مرغک کانون» منتشر شد.

به گزارش خبرگزاری ایچنا،رادیو مرغک به عنوان پل ارتباطی جدید با تکیه بر تاریخچه، گزارش فعالیت‌ها و معرفی محصولات این نهاد دیرپا به تازگی از سوی این اداره‌کل تهیه و در پلتفرم‌ها و شبکه‌های مجازی منتشر شده است.

در شماره‌ی اول رادیو مرغک کانون، راوی ضمن معرفی تاریخچه‌ی شکل‌گیری اولین کتابخانه‌ی کانون در پارک لاله‌ی تهران، با استفاده از صدای حسن دادشکر از اولین مربیان و یکی از مدیران سابق مرکز تئاتر، تحول این کتابخانه را به سالن تئاتر روایت می‌کند.
در ادامه به زمان کنونی برمی‌گردیم تا به معرفی تولیدات جدید در حوزه‌ی سرگرمی برسیم، و در این بخش یک سرگرمی‌بازی در زمینه‌ی تئاتر جعبه‌گشایی (آن‌باکس) معرفی می‌شود.
داستان زلزله‌ی طبس و بازگشت دو کتاب به کتابخانه‌ی کانون بعداز دو دهه، با همراهی موسیقی‌های ساخت کانون از بخش‌های دیگر این پادکست هستند.
در حال حاضر این پادکست هفتگی از سایت خبری کانون به نشانی www.kanoonnews.ir و صفحات اینستاگرام، تلگرام و آپارات کانون پرورش فکری در دسترس است.

منبع:روابط عمومی کانون

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.

خبرگزاری کودک و نوجوان

آرشیو مطالب