خبــــرگـزاری کـــودک و نــوجـــوان ایــران

  • امروز : شنبه - ۹ مهر - ۱۴۰۱
  • برابر با : Saturday - 1 October - 2022
3

ورزشکار نوجوان به مرحله یک چهارم نهایی آمادگی جسمانی جهان راه یافت

  • 01 آذر 1399 - 10:26
ورزشکار نوجوان به مرحله یک چهارم نهایی آمادگی جسمانی جهان راه یافت

به گزارش خبرگزاری ایچنا ؛موژان عابدلاتی ورزشکار نوجوان تیم سپک تاکرا ایران به مرحله یک چهارم نهایی فستیوال مجازی آمادگی جسمانی جهان صعود کرد. صعود ورزشکار نوجوان کیش به مرحله یک چهارم نهایی، نخستین دوره رویداد جهانی United Through Sport (اتحاد از طریق ورزش) پس از شیوع ویروس کرونا در جهان و تحت نظارت و […]

به گزارش خبرگزاری ایچنا ؛موژان عابدلاتی ورزشکار نوجوان تیم سپک تاکرا ایران به مرحله یک چهارم نهایی فستیوال مجازی آمادگی جسمانی جهان صعود کرد.

صعود ورزشکار نوجوان کیش به مرحله یک چهارم نهایی، نخستین دوره رویداد جهانی United Through Sport (اتحاد از طریق ورزش) پس از شیوع ویروس کرونا در جهان و تحت نظارت و تایید کمیته بین المللی المپیک و به صورت مجازی با حضور ورزشکاران برتر نوجوان و جوان فدراسیون‌های بین المللی مورد تایید IOC و اسپورت اکورد از ١٠ آبان با حضور ورزشکاران مطرح و ملی‌پوش بین سنین ١٠ الی ١٨ سال از رشته‌های مختلف ورزشی آغاز شد و تا ١٠ دی ادامه خواهد داشت.

در پایان دور مقدماتی و پس از بازبینی فیلم‌های ارسالی توسط داوران کمیته بین المللی المپیک، موژان عابدلاتی از جزیره کیش در رده سنی ١٠ الی ١۵ سال توانست با پشت سر گذاشتن رقبا به مرحله یک چهارم نهایی راه پیدا کند.

در این مرحله موژان عابدلاتی به همراه اهورا نصرتی از استان کرمانشاه و امیر محمد شبستری فام از استان آ. شرقی هر دو در رده سنی ١۶ الی ١٨ سال ملی‌پوشان سپک تاکرا باید با ٢۶۵ ورزشکار از سرتاسر جهان رقابت کنند تا بتوانند به مرحله نیمه نهایی راه پیدا کنند. در بخش MAX FIT ۷۰۰ ورزشکار از سرتاسر جهان در دور مقدماتی با هم رقابت کردند.

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.

خبرگزاری کودک و نوجوان

آرشیو مطالب