خبــــرگـزاری کـــودک و نــوجـــوان ایــران

  • امروز : دوشنبه - ۸ خرداد - ۱۴۰۲
  • برابر با : Monday - 29 May - 2023
2

واکنش بهزیستی خراسان رضوی به کودک‌آزاری اینستاگرامی در مشهد

  • 17 خرداد 1399 - 11:04
واکنش بهزیستی خراسان رضوی به کودک‌آزاری اینستاگرامی در مشهد

به گزارش خبرگزاری ایچنا؛ غلامحسین حقدادی با اشاره به موضوع کودک‌آزاری در فضای ایسنتاگرامی اظهار داشت: این مسئله امروز رخ داده و بهزیستی اقدامی برای این مسئله نمی‌توانست صورت دهد زیرا در فضای مجازی رخ داده است اما از صبح که بچه‌های ما در جریان قرار گرفتند با پلیس فتا در ارتباط هستند. معاون اجتماعی […]

به گزارش خبرگزاری ایچنا؛ غلامحسین حقدادی با اشاره به موضوع کودک‌آزاری در فضای ایسنتاگرامی اظهار داشت: این مسئله امروز رخ داده و بهزیستی اقدامی برای این مسئله نمی‌توانست صورت دهد زیرا در فضای مجازی رخ داده است اما از صبح که بچه‌های ما در جریان قرار گرفتند با پلیس فتا در ارتباط هستند.

معاون اجتماعی بهزیستی خراسان رضوی گفت: خبرها صرفا در فضای مجازی بوده و همکاران ۱۲۳ ما در جریان قرار گرفتند و دنبال مسئله هستند.
حقدادی گفت: براساس اطلاعاتی که در اختیار داریم اکنون موضوع مدیریت شده و همه چیز در کنترل است و فرد کودک آزار نیز شناسایی شده است.

وی در مورد اینکه آیا این کودک به بهزیستی تحویل داده خواهد شد نیز بیان کرد: کودک با حکم قضایی به ما تحویل داده می‌شود و البته باید مشخص شود این یک کودک آزاری واقعی بوده و والدین یا اطرافیان صلاحیت نگهداری ندارند اما هنوز خبری به ما داده نشده است؛ در شرایط اورژانسی بلافاصله تیم اورژانس اجتماعی مطلع و کودک تحویل ۱۲۳ می‌شود اما تا این لحظه کودک تحویل سازمان بهزیستی نشده است./

 

منبع: تسنیم

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.

خبرگزاری کودک و نوجوان

آرشیو مطالب