والی برند خدمتگزاری در کشور است/مددجویان امداد خوش حساب ترین مشتریان بانک ها هستند

به گزارش خبرگزاری ایچنا1؛ « مرتضی بختیاری »  در آیین واگذاری ۱۴۰ واحد مسکن ایتام و نیازمندان و آغاز احداث ۱۲۰ واحد مسکن ایتام و نیازمندان اظهار کرد: مرحوم والی برندی از نوع خدمتگزاری در کشور است.

 

وی ضمن قدردانی از کار ارزشمند احداث مسکن برای نیازمندان توسط موسسه خیریه اشرف الانبیا، افزود: ارزش کار خیرین و کسانی که در خدمت نیازمندان جامعه هستند بسیار ارزنده است.

 

رئیس کمیته امداد کشور با اشاره به اینکه یکی از افتخارات اولیا گره گشایی از کار مردم به ویژه نیازمندان و خاصه ایتام بود، عنوان کرد: امام(ره) : گمان نمی کنم که هیچ عبادتی بهتر از خدمت به محرومین باشد.

 

وی افزود: کمیته امداد گرچه بودجه دولتی برای پرداخت مستمری دارد اما کار اصلی بر دوش مردم عزیز، خیرین و نیکوکاران است ازجمله طرح اکرام که از کارهای ارزشمندی است که در قالب آن گاهی یک نفر یتیم توسط ۱۰ خیر حمایت می شود.

 

بختیاری با اشاره به اینکه کارهای خیر خیلی از بلاها را از کشور ما دور می کند، بیان کرد: در دیدار با رهبری وقتی که گزارش محرومیت ها ارائه شد رنگ از رخ معظم له پرید و بر برنامه ریزی برای رفع آن تاکید فرمودند.

 

وی افزود: بیش از ۶۰۰ واحد مسکونی با اولویت ایتام هرمزگانی واگذار شده است و در این جلسه نیز ۱۴۰ واحد مسکونی به ایتام و نیازمندان این استان واگذار می شود.

 

این مقام مسئول با اشاره به اینکه ۱۷۰ هزار دانش آموز،بیش از ۷۰ هزار دانشجو و چهار هزار طلبه در کشور تحت پوشش کمیته امداد هستند، افزود: ممدجویان کمیته امداد وام گیرنده اشتغال از خوش حساب ترین مشتریان بانک ها محسوب می شوند./

 

منبع: خبرگزاری شبستان

همچنین ببینید

همه چیز درباره کودکان کار اینستاگرامی

به گزارش خبرگزاری ایچنا ؛اینستاگرام را باز می‌کنم. صفحات شناسنامه‌داری را می‌بینم که پیش از …