خبــــرگـزاری کـــودک و نــوجـــوان ایــران

  • امروز : جمعه - ۸ مهر - ۱۴۰۱
  • برابر با : Friday - 30 September - 2022
1

نوجوانان شطرنج ایران در رقابت‌های قهرمانی نوجوانان شرکت نکرده‌اند

  • 30 مرداد 1400 - 11:50
نوجوانان شطرنج ایران در رقابت‌های قهرمانی نوجوانان شرکت نکرده‌اند

به گزارش خبرگزاری ایچنا، رقابت‌های سریع آنلاین قهرمانی نوجوانان جهان درحالی پیگیری می‌شود که هیچ یک از شطرنج بازان ایران در این مسابقات حضور ندارند. در این رقابت‌ها بیش از ۱۰۰ کشور جهان با حضور بیش از ۱۵۰۰ شطرنج باز به مصاف حریفان خود رفته اند. در دوره گذشته این رقابت ها که به صورت […]

به گزارش خبرگزاری ایچنا، رقابت‌های سریع آنلاین قهرمانی نوجوانان جهان درحالی پیگیری می‌شود که هیچ یک از شطرنج بازان ایران در این مسابقات حضور ندارند.

در این رقابت‌ها بیش از ۱۰۰ کشور جهان با حضور بیش از ۱۵۰۰ شطرنج باز به مصاف حریفان خود رفته اند.

در دوره گذشته این رقابت ها که به صورت آنلاین برگزار شد، تیم ملی شطرنج ایران موفق شد در رده سوم این مسابقات بایستد. ایران در آن رقابت ها با ۲۶ شطرنج باز به مصاف حریفان خود رفته بود.

فدراسیون شطرنج ایران به تازگی رئیس فدراسیون جدیدی به خود دیده است و عدم حضور ملی پوشان ایران در این رقابت ها طبق معمول با سکوت فدراسیون شطرنج همراه است.

به نظر می‌رسد رئیس جدید شطرنج علاقه خاصی به سکوت در مقابل رخدادها دارد چرا که بیش از این و طبق اعلام فدراسیون جهانی شطرنج شادی پریدر به عنوان نایب رئیس فدراسیون شطرنج ایران به فیده معرفی شد. انتشار این خبر توسط فدراسیون جهانی درحالی است که فدراسیون شطرنج ایران  در خصوص این خبر سکوت کرد و هیچ واکنشی نداشت.

 

منبع:خبرگزاری ایسنا

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.

خبرگزاری کودک و نوجوان

آرشیو مطالب