نمایش «دینگ دینگ دنگ» تا پایان بهمن تمدید شد

به گزارش خبرگزاری ایچنا؛ به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، این نمایش نوشته حامد زحمتکش ویژه خردسالان است که صبح‌ها با هماهنگی قبلی برای مهدکودک‌ها و مدارس و بعدازظهرها ساعت ۱۶ در مرکز تولید تئاتر و تئاتر عروسکی کانون پرورش فکری واقع در پارک لاله تهران بر روی صحنه می‌رود.

فاطمه خدابنده‌لو در این نمایش مشارکتی علاوه بر طراحی و کارگردانی، به بازی پرداخته و سیما رحمانی و مارال ایزدبخش دیگر بازیگران «دینگ دینگ دنگ» هستند.

نمایش «دینگ دینگ دنگ» ماجرای مادر و کودکی را در یک ظهر روز کاری نمایش می‌دهد که در آشپزخانه با هم غذا درست می‌کنند. «نی نی» کنار «مامان» در آشپزخانه مشغول بازی‌های خطرناک، با وسایل خطرساز از مجموعه، آشپزخانه می‌شود. مامان هر بار به جای فریاد کشیدن، دعوا و یا منع کردن وسایل آشپزخانه را به نی نی توصیه می‌کند. نی نی در آغاز به سختی ولی در ادامه می‌پذیرد… د.

بر اساس این خبر، هومن رهنمون مشاور هنری، آتسا شاملو مسئول تئاتر خردسال، حامد زحمتکش طراح صحنه، محمدرضا شاملوفرد طراح نور و سروش فرهنگیان مدیر تولید این نمایش هستند.

هانیه زحمتکش و الهه میرزائی (خنده‌های باران) به عنوان طراح لباس، یوسف داوودی به عنوان طراح پوستر و نگار عطار به عنوان طراح بروشو و تراکت با نمایش «دینگ دینگ دنگ» همکاری می‌کنند.

همچنین نگار عطار دستیار کارگردان این نمایش است. اختر تاجیک عکاسی این اثر را بر عهده دارد و سعید قره‌داغلی و عباس شاه‌چراغی مدیران صحنه نمایش «دینگ دینگ دنگ» هستند.

ساخت تیزر این نمایش بر عهده عرفان میدانلو، مشاوره رسانه‌ای بر عهده علی یزدان‌دوست، روابط عمومی بر عهده گروه نمایش دینگ، دینگ، دنگ، ذخیره سالن بر عهده سهیلا آقایاری و چاپ پوستر و بروشور بر عهده سیامک طریقت (چاپ آفتاب) است.

علاقه‌مندان می‌توانند بلیت این نمایش را از پایگاه تیوال و یا از طریق شماره تلفن ۰۹۱۹۴۳۴۶۳۵۶ تهیه کنند./

همچنین ببینید

از پوستر جشنواره ملی شهر کودک و نوجوان رونمایی شد

به گزارش خبرگزاری ایچنا ؛مراسم بیست و هشتمین دوره هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار در …